Czas czytania: 1 minuta

W obecnej sytuacji podróżujący samolotami zadają sobie wiele pytań. Udzielamy najważniejszych odpowiedzi. 

czy w aktualnej sytuacji oferowane są jeszcze loty prywatne?

Tak! Nasze prywatne odrzutowce są nadal do Państwa dyspozycji w przeciągu bardzo krótkiego czasu. W każdej chwili można zarezerwować u nas zarówno loty pasażerskie, jak również transport chorych na pokładzie samolotu, a także loty towarowe.

Cessna Citation CJ3

czy latają państwo na wszystkich trasach?

Z reguły obowiązują nas te same zasady, co regularny ruch lotniczy. Trasy przelotów, które możemy zaoferować, są zależne od narodowości i miejsca pobytu naszych pasażerów: obecnie wprowadzono pewne zakazy wjazdu. Jednak nadal obowiązuje zasada, że obywatele i mieszkańcy danego kraju mogą wrócić do domu.

Nawet, jeżeli duże linie lotnicze odwołały większość lotów, my jako firma Deutsche-Privatjet, możemy szybko i bezpiecznie przetransportować Państwa do domu. Oznacza to, że pomimo aktualnego kryzysu możliwy jest np. lot z Niemiec do USA dla obywateli tego kraju. 

czy mogą mnie państwo przewieźć prywatnym odrzutowcem do domu?

Jest to prawie zawsze możliwe. Otrzymujemy liczne zapytania od osób przebywających na urlopie oraz od osób podróżujących w interesach, którym odwołano lot powrotny lub którzy chcą przyspieszyć podróż powrotną. Bardzo chętnie pomożemy Państwu i podstawimy prywatny odrzutowiec – często jest to możliwe nawet jeszcze tego samego dnia. Jeżeli z powodu ograniczeń w kraju pobytu lub w kraju docelowym, nie jest możliwy bezpośredni lot, wówczas sprawdzimy dla Państwa alternatywne trasy podróży – np. lotnisko w pobliżu granicy w państwie sąsiadującym. 

czy mogę zarazić się koronwairusem podczas prywatnego lotu?

Ryzyko infekcji podczas lotu prywatnego jest znacznie mniejsze niż w przypadku lotu rejsowego. Odprawa odbywa się na mniej obleganym terminalu GAT (General Aviation Terminal) – z dala od tłumów, które przemieszczają się po terminalach regularnych linii lotniczych. Szansa na kontakt z zarażoną osobą jest zatem ograniczona do minimum. Ponadto również lot jest znacznie bezpieczniejszy, gdyż oprócz załogi na pokładzie znajdują się tylko Państwo i Państwa osoby towarzyszące

zapraszamy do kontaktu i do rezerwacji prywatnego odrzutowca

Nasze biuro jest czynne dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Odpowiadamy na Państwa pytania i przyjmujemy Państwa zlecenia. Chętnie przedstawimy dostępne możliwości i zaczniemy działać natychmiast, aby jak najszybciej zorganizować prywatny lot dla Państwa.

Zapraszamy do kontaktu:

Wracam