Czas czytania: 2 minut

Skutki koronawirusa są już odczuwalne na całym świecie i branża logistyczna nie pozostaje tutaj wyjątkiem. Im więcej lotów regularnych linii lotnicznych do Chin jest odwoływanych, tym mniej towarów można przewieźć na tej trasie jako dodatkowy ładunek. Transport towarowy na statkach morskich ma również coraz większe kłopoty i pojawiają się trudności z zaspokojeniem popytu. Wynika to z faktu, że wiele statków musiałoby zostać przerobionych w chińskich stoczniach, aby spełnić nowe wymogi w zakresie ochrony środowiska. Ponieważ z powodu wirusa konieczne prace przebiegają bardzo powoli, tracimy te ważne zdolności produkcyjne.

Frachtflugzeug

Lotniczy przewóz towarów do chin i z chin: czarter samolotu towarowego

Na ten moment nie można jeszcze przewidzieć, kiedy sytuacja wróci do normy. Natomiast jest jasne, że wiele międzynarodowych firm nie może czekać tak długo. Problemy z dostawą w ruchu towarowym z Chinami szybko prowadzą do zatorów na całym świecie, co oznacza, że ​​istnieje ryzyko przestojów na liniach produkcyjnych, a w konsekwencji nie będzie można dotrzymać terminów dostaw. Z tego względu zaleca się, aby transportować ważne towary do Chin oraz z Chin za pomocą czarterów lotniczych. Ta forma transportu jest w dalszym ciągu możliwa bez żadnych problemów, pomimo ograniczeń spowodowanych przez koronawirusa.

Niezawodny lot towarowy, zgodnie z potrzebami klienta

Kiedy organizujemy lot towarowy dla Państwa, jest on przygotowywany w całkowitej zgodności z Państwa potrzebami: ciężkie i masywne ładunki transportujemy w samolocie towarowym. W przypadku mniejszych i bardziej poręcznych towarów najlepszym rozwiązaniem może być również transport szybkim prywatnym odrzutowcem. Na życzenie podczas całego transportu może Państwu towarzyszyć kurier-na-pokładzie, a my chętnie zajmiemy się również organizacją transportu towarów przed lotem oraz po zakończonym locie, może to być przewóz towarów samochodem ciężarowym lub helikopterem. Oczywiście, znamy wszelkie zasady i mamy doświadczenie w zakresie transportu towarów niebezpiecznych zgodnie z wytycznymi DGR i zorganizujemy dla Państwa bezpieczny lot towarowy, który spełnia wszystkie wymogi.

Jak zarezerwować lotniczy przewóz towarów z chin lub do chin

Nasz doświadczony i dobrze skomunikowany międzynarodowy zespół jest do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i w Państwa imieniu zajmie się zorganizowaniem transportu lotniczego. Aby wyczarterować od nas samolot towarowy, koniecznych jest tylko kilka kroków.

1. KONTAKT oraz konsultacje

Niezależnie od tego, czy potrzebny jest aktualnie pilny ekspresowy transport towarowy, czy może lot towarowy zaplanowany z dużym wyprzedzeniem: każda organizacja lotniczego przewozu towarowego rozpoczyna się u nas od indywidualnej konsultacji. Wówczas omawiamy szczegóły transportu oraz doradzamy we wszystkich otwartych kwestiach. Często, już podczas rozmowy, możemy podać orientacyjną cenę dla danego zapytania. Po konsultacji, na Państwa życzenie sporządzamy dokładną kalkulację kosztów.

2. złożenie zamówienia oraz ORGANIzacja

Jeżeli to nam zlecą Państwo realizację lotniczego przewozu towarowego, natychmiast zabieramy się do przygotowań i organizacji transportu. Zależnie od rodzaju transportu dobieramy odpowiedni samolot transportowy, a także regulujemy i załatwiamy wymagane zezwolenia na lądowanie i przelot. W razie potrzeby organizujemy wszystkie działania przed lotem oraz koordynujemy wszystkie terminy przeładunku. Chętnie pomożemy także przy kompletowaniu oraz wypełnianiu wymaganych dokumentów.

3. realizacja i MONITORowanie działań

Flugzeug mit Fracht

Nasze centrum operacyjne monitoruje cały czas realizację lotu i dba o to, aby ​​wszystko szło zgodnie z planem. Oczywiście przekazujemy Państwu na bieżąco wszystkie informacje o aktualnym statusie lotu towarowego. Pozwala to Państwu śledzić na bieżąco swój ładunek. Do momentu dostawy Państwa ładunki są w najlepszych rękach. 

Czy mają państwo jeszcze pytania?

Odpowiedzi na Państwa pytania związane z organizacją i realizacją lotu towarowego, umieściliśmy w zakładce z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ.

 zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie transportu lotniczego towarów z Chin lub do Chin. Nasza centrala operacyjna jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę – również w weekendy i dni świąteczne. Zapraszamy do kontaktu:

Wracam