+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

BEZPIECZNY TRANSPORT CHORYCH SAMOLOTEM

Podczas podróży służbowej lub na wakacjach może wystąpić niespodziewana sytuacja awaryjna, która będzie wymagała bezpiecznego transportu pacjenta samolotem. Nawet pomijając nagłe i krytyczne sytuacje, przetransportowanie pacjenta drogą powietrzną często umożliwia skorzystanie z najlepszej opieki medycznej, np. w specjalistycznych klinikach o międzynarodowej renomie. W przypadku transportu chorego ważne jest, aby towarzyszył mu niezawodny i doświadczony pomocnik. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że dobro pacjenta jest przez cały czas zabezpieczone.

transport chorych w samolocie: możliwości

Aby zapewnić sprawny przebieg transportu pacjenta samolotem, oferujemy Państwu na całym świecie usługę „z łóżka do łóżka”. Karetką pogotowia ratunkowego bezpiecznie przewozimy pacjenta ze szpitala na lotnisko, a po wylądowaniu, z lotniska do miejsca docelowego. Ten transfer jest również możliwy za pomocą helikoptera. Aby sprawdzić tę ofertę, do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę jest nasz Dział Kompetencji Deutsche-Helikopter.

Doświadczeni lekarze i ratownicy medyczni, którzy są odpowiedzialni za nadzór medyczny w powietrzu, przebywają podczas całego lotu na pokładzie samolotu. Ponadto zawsze istnieje możliwość podróżowania ze swoim osobistym, zaufanym lekarzem. Oczywiście to my zadbamy o transfer Państwa osób towarzyszących. Z reguły nie ma przeszkód, aby one leciały w bezpośrednim sąsiedztwie pacjenta.

Podczas transportu pacjentów mogą Państwo polegać na profesjonalizmie naszego wielojęzycznego, znakomicie wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy przy pacjencie nie tylko do momentu dotarcia do docelowej kliniki, lecz również przez cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące aktualnego statusu transportu chorego.

W zależności od stanu zdrowia pacjenta i odległości do pokonania, w naszej ofercie posiadamy różne opcje transportu pacjenta samolotem.

wynajemn odrzutowca sanitarnego na transport chorych

Jeżeli pacjent jest poważnie chory lub jest to szczególnie pilny transfer pacjenta, wówczas transport chorego na pokładzie odrzutowca sanitarnego jest zazwyczaj jedyną bezpieczną opcją. Odrzutowce sanitarne mogą zostać podstawione do transferu na całym świecie w bardzo krótkim czasie i są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny do intensywnej terapii. Dzięki temu również pacjenci wymagający intensywnej terapii mogą zostać przetransportowani szybko i bezpiecznie.

transport chorych na pokładzie samolotu pasażerskiego

Jeżeli stan pacjenta jest stabilny, można zdecydować się na transport chorego na pokładzie samolotu pasażerskiego. Do dyspozycji mamy kilka opcji: w pozycji siedzącej lub leżącej, względnie w specjalnym pomieszczeniu medycznym. W ten sposób, z krótkim wyprzedzeniem czasowym, możemy zrealizować ekonomiczny i bezpieczny transport pacjentów.

bezpieczny transport chorych według jasno określonych warunków finansowych  

Obliczając koszty transportu pacjenta drogą powietrzną, bierzemy pod uwagę wiele czynników jak np. trasa, stan zdrowia pacjenta, liczba osób towarzyszących, objętość bagażu, krótkoterminowy charakter transferu oraz konieczność i rodzaj transportu naziemnego.

Dzięki zestawieniu tych informacji możemy w bardzo krótkim czasie wyliczyć koszty transportu pacjenta i na życzenie przygotować pisemną, niewiążącą ofertę. Następnie mogą Państwo w spokoju omówić taką ofertę z bliskimi. Jeżeli oferta zostanie przez Państwa zaakceptowana, wówczas niezwłocznie rozpoczynamy przygotowania transportu pacjenta samolotem.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś otwarte pytania dotyczące przebiegu lub organizacji transportu chorego samolotem, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Od wielu lat i to na całym świecie, służymy Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalną pomocą. Jeżeli życzą sobie Państwo bezpłatnych konsultacji dotyczących transportu chorego samolotem lub odnośnie naszych innych usług, jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4