Lotniczy transport medyczny

Usługa „z łózka do łózka”

Aby zapewnić sprawny przebieg transportu chorych, oferujemy Państwu usługę „z łózka do łózka” na całym świecie. Zadbamy o jazdę karetką lub sanitarką ze szpitala na lotnisko a po lądowaniu o transfer z lotniska do miejsca docelowego. Tego typu transfer oferujemy Państwu również śmigłowcem. Dział kompetencji Deutsche-Helikopter.de służy Państwu pomocą 24 godziny na dobę.

Transport chorych z zagranicy

Zakres naszych usług w dziedzinie transportów sanitarnych obejmuje, obok pilnych transportów chorych w kraju, również sprowadzanie pacjentów do kraju z całego świata. Jeżeli zaistniałaby u Państwa potrzeba lotu za granicę, to jest to możliwe do wielu krajów na świecie, dzięki naszemu doświadczeniu. Prosimy o kontakt z nami, nasi eksperci znają wyzwania internacjonalnych lotów medycznych i wgłębią Państwa we wszystkie szczegóły.

Transport ekspresowy – krew, narządy ludzkie, lekarstwa

Istnieje u Państwa konieczność szybkiego i pewnego transportu samolotem pilnych ładunków medycznych, jak konserw z krwią, organów ludzkich lub lekarstw? W takich przypadkach nasi eksperci są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę pod naszym bezpłatnym numerem infolinii. Chętnie skrócimy czas transferu na lotnisko poprzez zastosowanie śmigłowca. W tym przypadku skorzystamy z usług działu kompetencji Deutsche-Helikopter.de, który również jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

Lekarz i osoby towarzyszące

Dla potrzeb nadzoru medycznego podczas lotu sięgamy po usługi z obszernego kręgu doświadczonych lekarzy i ich asystentów. Bez żadnych przeszkód i w każdej chwili jest również możliwe zaangażowanie własnego lekarza, jako zaufanej osoby podczas transportu medycznego. Oczywiście zadbamy również o transfer Państwa osób towarzyszących. Te osoby mogą lecieć podczas transportu medycznego będąc bezpośrednio obecnymi przy pacjencie.

Samolot prywatny lub lot liniowy

Szanujące zdrowie pacjenta transporty na leżąco, są możliwe w każdej chwili w rożnego rodzaju samolotach, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej logistyki. Podczas wszelkich transportów medycznych z reguły latamy prywatnymi odrzutowcami. Jednak poprzez wbudowanie specjalnych noszy, tzw „strecher” pacjenci mogą również zostać przetransportowani w ramach cenowo korzystniejszego lotu liniowego. Również w tej opcji opieka lekarska jest oczywiście gwarantowana.

Zawsze w najlepszych rękach

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4