Lot liniowy

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Lot liniowy - transport chorych samolotemDla pacjentów o stabilnym stanie zdrowia, którzy nie są zdani na doraźne zabiegi medyczne podczas lotu, lot samolotem liniowym stanowi finansowo korzystniejszą alternatywę do ambulansów odrzutowych lotniczego pogotowia ratunkowego.

Do tego celu w kabinie dla pasażerów montuje się specjalne łózko, tzw. „strecher”,które jest oddzielone od innych pasażerów specjalną zasłoną. Osoby towarzyszące mogą podróżować w bezpośrednim sąsiedztwie pacjenta i cieszyć się pełnym komfortem lotu liniowego. Transporty przy pomocy łózek „strecher” w samolotach liniowych są możliwe na licznych trasach lotniczych na całym świecie. Na niektórych lotach długodystansowych istnieje również możliwość transportu respirowanych pacjentów intensywnej terapii medycznej w do tego celu specjalnie opracowanym module. Ten przedział, tzw. compartment, tworzy zamkniętą strefę wewnątrz samolotu i zapewnia najlepszą możliwą opiekę nad pacjentem. Zespól naszych ekspertów jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę i chętnie udzieli dalszych informacji.

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4