+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Medyczny personel lotniczy

Medyczny personel lotniczyNiezależnie od tego, czy mamy do czynienia z transportem chorych w samolocie pasażerskim czy jest to przypadek transferu z zagranicy przy pomocy odrzutowca medycznego – kompetentny, medyczny zespół jest zawsze na pokładzie, aby zapewnić najlepszą opiekę podczas lotu medycznego. Jednak również podczas lotów prywatnym odrzutowcem, może okazać się, że obecność medycznego personelu lotniczego będzie konieczna ze względu na stan zdrowia pasażera. Doświadczony lekarz lub sanitariusz będzie towarzyszył Państwu podczas lotów prywatnych, a jego zadaniem będzie stałe monitorowanie Państwa parametrów życiowych oraz funkcji ciała. Ponadto będzie on miał przygotowany odpowiedni sprzęt, stosownie do diagnozy pacjenta, a także konieczne leki. W ten sposób będziecie mieli Państwo zagwarantowany najwyższy poziom medycznego bezpieczeństwa podczas podróży powietrznej.

Czy również po zakończonym locie życzycie sobie Państwo indywidualną opiekę medyczną? Nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Zgodnie z życzeniem, podczas całej podróży oraz po jej zakończeniu, może towarzyszyć Państwu wykwalifikowany lekarz. Zapraszamy do kontaktu z firmą Deutsche-Privatjet za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu, a my zadbamy o Państwa bezpieczeństwo podczas każdego prywatnego lotu.

Zespół lekarzy firmy Deutsche-Privatjet, któremu można zaufać:

  • wieloletnie doświadczenie w medycynie ratowniczej
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • specjaliści z różnych dziedzin, jak neonatologia, kardiologia itd.
  • lekarze i sanitariusze dostępni również na okoliczność dłuższych pobytów zagranicznych

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4