+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Lotniczy personel medyczny

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z transportem chorych w samolocie pasażerskim za granicę, czy lot repatriacyjny w odrzutowcu medycznym – kompetentny, medyczny zespół jest zawsze na pokładzie, aby zapewnić najlepszą opiekę pacjentowi podczas lotu medycznego. 

Często podczas lotów prywatnym odrzutowcem, obecność medycznego personelu lotniczego jest konieczna ze względu na stan zdrowia pacjenta. Doświadczony lekarz lub sanitariusz towarzyszy Państwu podczas prywatnych lotów, a jego zadaniem jest stałe monitorowanie Państwa parametrów życiowych oraz funkcji ciała. Nasz zespół lekarzy specjalizujących się w medycynie lotniczej korzysta z odpowiedniej aparatury medycznej, stosownie do diagnozy pacjenta, równie często ze sprzętu do intensywnej terapii oraz podaje konieczne leki. 

Medyczny personel lotniczy

Jeżeli również po zakończonym locie życzycie sobie Państwo indywidualną opiekę medyczną, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Zgodnie z życzeniem, podczas całej podróży oraz po jej zakończeniu, może towarzyszyć Państwu wykwalifikowany lekarz. Zapraszamy do kontaktu z firmą Deutsche-Privatjet Polska za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu, a my zadbamy o Państwa bezpieczeństwo podczas każdego lotu medycznego.

Dlatego można ufać Deutsche-Privatjet Polska:

  • Wieloletnie doświadczenie w medycynie ratowniczej;
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji;
  • Specjaliści z różnych dziedzin, jak neonatologia, kardiologia, pediatria itd.;
  • Lekarze i sanitariusze dostępni również na okoliczność dłuższych pobytów zagranicznych.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4