+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Loty ambulansem lotniczym – Lotniczy transport medyczny

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Personel

Do nadzoru medycznego w powietrzu zatrudniamy doświadczonych lekarzy lotniczych oraz asystentów. Zatrudnienie własnego lekarza podczas transportu chorego, jako zaufaną część personelu, jest możliwe bez żadnych problemów i w każdej chwili. Zadbamy oczywiście również o transport osób towarzyszących. Te osoby mogą lecieć w bezpośrednim sąsiedztwie pacjenta podczas jego transportu.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4