+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

TRANSPORT CHORYCH W ODRZUTOWCU SANITARNYM

Firma Deutsche-Privatjet oferuje kompleksowy zakres usług w zakresie lotów sanitarnych oraz transportu chorych na pokładzie odrzutowca sanitarnego. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę na całym świecie. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie zorganizować transport chorego indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta. Naszym celem jest sprawny przebieg całego procesu, który gwarantuje efektywne wykorzystanie wszystkich zasobów, a tym samym najwyższy poziom usług.

W większości przypadków, transport chorego ma miejsce na pokładzie odrzutowca sanitarnego, a pacjent przebywa w przeznaczonej dla niego kabinie. W razie potrzeby można transportować jednocześnie maksymalnie sześć osób leżących. Nasze samoloty sanitarne są dostępne przez cały czas, a w przypadku konieczności uzyskania urzędowych pozwoleń, są traktowane priorytetowo. Dzięki temu możemy podstawić odrzutowce sanitarne do transportu pacjentów w ciągu zaledwie kilku godzin. Oznacza to, że nawet w przypadku krótkoterminowego złożenia zlecenia, jesteśmy w stanie przetransportować pacjentów zapewniając im możliwie najlepszą opiekę lub zorganizować transfer powrotny pacjentów z zagranicy.

Loty ewakuacyjne oraz transport pacjentów z regionów dotkniętych kryzysem można również zrealizować w odpowiednio wyposażonych odrzutowcach sanitarnych, które zapewniają medycznie nadzorowany transport pacjentów przy niskich kosztach.

Odrzutowiec medyczny - transport chorych z zagranicy

wyposażenie odrzutowca sanitarnego

Wszystkie samoloty sanitarne, z których korzystamy, są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny do intensywnej terapii, umożliwiający bezpieczny i przyjazny dla pacjenta transport, nawet na długich trasach.
Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie lotów sanitarnych pozwala nam w bardzo krótkim czasie przygotować plan transportu dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki temu, iż posiadamy dostęp do dużej floty samolotów sanitarnych, możemy w przypadku każdego rodzaju transportu chorych zapewnić ekonomiczne i przyjazne dla pacjenta rozwiązanie.

Wyposażenie medyczne odrzutowca sanitarnego obejmuje m.in.:

  • przedział dla pacjentów wymagających intensywnej terapii, w razie potrzeby z materacem próżniowym
  • 6000 litrów tlenu medycznego oraz zbiorniki dodatkowe
  • wieloparametrowy monitor do intensywnej terapii
  • respirator do intensywnej terapii oddechowej, również do bardzo złożonych przypadków
  • 12-kanałowe, wielofunkcyjne urządzenie do pomiaru EKG
  • monitor do pulsoksymetrii i do gazometrii krwi
  • bifazowy defibrylator i zewnętrzny rozrusznik serca
  • telefon satelitarny do komunikacji na całym świecie

Przed każdym transportem chorego sprzęt medyczny znajdujący się w samolocie sanitarnym jest dopasowywany do stanu zdrowia pacjenta oraz uzupełniany indywidualnie w razie potrzeby.

transport chorych wymagających intensywnej terapii na pokładzie odrzutowca sanitarnego

Bogate wyposażenie w sprzęt medyczny na pokładzie każdego odrzutowca sanitarnego pozwala nam zapewnić możliwie najlepszą opiekę medyczną, nawet dla pacjentów wymagających intensywnej terapii i podłączonych do respiratora. Oczywiście, w trakcie lotu, pacjentom towarzyszą tylko doświadczeni lekarze ze specjalizacją intensywnej terapii, którzy bardzo dobrze znają obraz kliniczny pacjenta.

Na pokładzie odrzutowca sanitarnego istnieje również techniczna możliwość dostosowania ciśnienia powietrza w kabinie do warunków ciśnienia na ziemi. Środek ten określany jest jako lot na poziomie morza (sea-level-flight) i w przypadku niektórych diagnoz, jest niezbędny, aby transport pacjenta był możliwy do zrealizowania. O konieczności lotu na poziomie morza decydują lekarze specjaliści medycyny lotniczej, podróżujący na pokładzie samolotu.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś otwarte pytania dotyczące transportu chorego samolotem sanitarnym, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Służymy Państwu naszą radą i pomocą przez 24 godziny na dobę, a na życzenie sporządzimy kalkulację kosztów na transport chorego na pokładzie odrzutowca sanitarnego oraz przygotujemy indywidualną ofertę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4