+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

TRANSPORT CHORYCH W ODRZUTOWCU SANITARNYM

Firma Deutsche-Privatjet Polska oferuje kompleksowy zakres usług w lotniczym transporcie medycznym na całym świecie. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie zorganizować transport medyczny samolotem indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta. Naszym celem jest sprawny przebieg całego procesu, który gwarantuje efektywne wykorzystanie wszystkich zasobów przy zachowaniu najwyższego poziomu usług.

W większości przypadków, transport chorego ma miejsce na pokładzie odrzutowca sanitarnego, a pacjent przebywa w przeznaczonej dla niego kabinie. W razie potrzeby można transportować jednocześnie maksymalnie sześć osób leżących. Nasze samoloty sanitarne są dostępne przez cały czas, a w przypadku konieczności uzyskania urzędowych pozwoleń, są traktowane priorytetowo. Dzięki temu możemy podstawić odrzutowce sanitarne do transportu pacjentów w ciągu zaledwie kilku godzin.

Oznacza to, że nawet w przypadku bardzo pilnego zlecenia, jesteśmy w stanie przetransportować pacjentów zapewniając im możliwie najlepszą opiekę lub zorganizować lot medyczny dla pacjentów powracających z zagranicy do kraju.

Odrzutowiec medyczny - transport chorych z zagranicy

WYPOSAŻENIE ODRZUTOWCA SANITARNEGO

Wszystkie samoloty sanitarne, z których korzystamy, są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny do intensywnej terapii. Odpowiednie wyposażenie naszych samolotów medycznych zapewnia pacjentowi bezpieczny i przyjazny transport, nawet na długich trasach.

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie lotów sanitarnych pozwala nam w bardzo krótkim czasie przygotować plan transportu medycznego dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki dużej flocie samolotów sanitarnych w przypadku każdego rodzaju transportu możemy zapewnić nie tylko kompetentne warunki medyczne, ale również rozwiązanie korzystne ekonomiczne.

Realizujemy również loty humanitarne oraz transport pacjentów z regionów dotkniętych kryzysem. Do tego celu posiadamy odpowiednio wyposażone odrzutowce sanitarne, które zapewniają medyczny transport dla wielu pacjentów jednocześnie, co również wpływa na obniżenie kosztów.

Wyposażenie medyczne odrzutowca sanitarnego obejmuje m.in.:

  • Przedział dla pacjentów wymagających intensywnej terapii, w razie potrzeby z materacem próżniowym;
  • 6000 litrów tlenu medycznego oraz zbiorniki dodatkowe;
  • Wieloparametrowy monitor do intensywnej terapii;
  • Respirator do intensywnej terapii oddechowej, również do bardzo złożonych przypadków;
  • 12-kanałowe, wielofunkcyjne urządzenie do pomiaru EKG;
  • Monitor do pulsoksymetrii i do gazometrii krwi;
  • Bifazowy defibrylator i zewnętrzny rozrusznik serca;
  • Telefon satelitarny do komunikacji na całym świecie.

Przed każdym transportem chorego, sprzęt medyczny znajdujący się w samolocie sanitarnym jest sprawdzany i dopasowywany do stanu zdrowia pacjenta oraz w razie potrzeby uzupełniany indywidualnie.

TRANSPORT CHORYCH WYMAGAJĄCYCH INTENSYWNEJ TERAPII NA POKŁADZIE ODRZUTOWCA SANITARNEGO

Bogate wyposażenie w sprzęt medyczny na pokładzie każdego odrzutowca sanitarnego pozwala nam zapewnić możliwie najlepszą opiekę medyczną, nawet dla pacjentów wymagających intensywnej terapii i podłączonych do respiratora. Oczywiście, w trakcie lotu medycznego, pacjentom towarzyszą tylko doświadczeni lekarze, którzy bardzo dobrze znają kartę zdrowia pacjenta.

Na pokładzie odrzutowca sanitarnego istnieje również techniczna możliwość dostosowania ciśnienia powietrza w kabinie wyrównując jego poziom do warunków atmosferycznych na ziemi. Zabieg ten określany jest jako “lot na poziomie morza” (ang. sea-level-flight) i w przypadku niektórych schorzeń jest wręcz niezbędny, aby transport pacjenta w ogóle się odbył. O konieczności lotu na poziomie morza decydują lekarze specjaliści medycyny lotniczej, podróżujący wraz z chorym na pokładzie samolotu.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nasza centrala działa przez 24h przez 7 dni. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4