Odrzutowiec medyczny

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Odrzutowiec medyczny - transport chorych z zagranicyW samolotach odrzutowych lotniczego pogotowia ratunkowego, na leżąco i podopieka medyczną, równocześnie może być transportowanych sześc osób. Transportyintensywnej terapii odbywają się jednak najczęściej w konfiguracji kabiny samolotu dla jednego pacjenta. Jesteśmy w stanie udostępnić samoloty do transportu chorych w zaledwie kilka godzin, ponieważ posiadamy do nich stały dostęp oraz jesteśmy traktowani w trybie uprzywilejowanym podczas urzędowych postępowań w sprawach o wydanie zezwoleń. Tak więc możemy przetransportować pacjentów szybko i pod najlepszą opieką oraz zlecić transfer powrotny z zagranicy.

Wszystkie stosowane ambulansy powietrzne posiadają wyposażenie medycyny intensywnej i umożliwiają tym samym pewny i szanujący zdrowie pacjenta transfer lotniczy – również podczas lotów długodystansowych. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie lotów sanitarkami powietrznymi pozwala nam na opracowanie planu transportu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta w bardzo krótkim czasie, na którego pierwszym miejscu zawsze stoi dobro pacjenta.

Poprzez dostęp do dużej floty ambulansów powietrznych, możemy zaproponować najekonomiczniejsze oraz najbardziej szanujące zdrowie pacjenta rozwiązanie dla każdego transportu chorych – od samolotu Bombardier Challenger w konfiguracji sanitarki do cenowo korzystniejszych samolotów Beechcraft King Air 200 lub Piper Cheyenne IIIA.

Możliwe są również loty ewakuacyjne oraz repatriacje z regionów zagrożonych kryzysem w do tego celu przystosowanych samolotach, które gwarantują transport pod opieką medyczną po niskich kosztach.

Wyposażenie medyczne samolotów odrzutowych lotniczego pogotowia ratunkowego obejmuje między innymi:

  • nosze, materac próżniowy i rampę ładunkową
  • plecak pierwszej pomocy do zastosowań mobilnych
  • maska do tlenoterapii biernej
  • respirator pierwszej pomocy i medycyny intensywnej
  • mechaniczne urządzenie do odsysania
  • apteczka pierwszej pomocy z lekarstwami
  • monitorujący system intensywnej opieki medycznej – ICU Monitoring
  • defibrylator
  • co najmniej 3000 litrów tlenu
CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4