+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

TRANSPORT MEDYCZNY VIP

Czas czytania: 2 minut

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie lotniczego transportu medycznego, interkulturowe know-how oraz głębokie zrozumienie pragnień i potrzeb najbardziej wymagających klientów sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w transporcie medycznym VIP. Maksymalne bezpieczeństwo zarówno podczas lotów medycznych, jak i najwyższy komfort na wszystkich etapach transportu medycznego VIP są dla nas podstawą wszelkich działań.

Loty medyczne dla pacjentów VIP

Zagraniczni pacjenci regularnie odwiedzają europejskie kliniki o międzynarodowej renomie, gdyż właśnie tam mogą się spodziewać najwyższego poziomu świadczeń medycznych. 

Niezależnie od tego, czy pobyt w szpitalu dotyczy leczenia w ramach intensywnej terapii, leczenia rehabilitacyjnego czy są to po prostu rutynowe badania możemy na Państwa życzenie, wraz z transportem medycznym samolotem, zorganizować cały plan leczenia tj. kontakt z placówką, z lekarzami, formalności prawne i wizowe. Podejmując takie działania, kierujemy się utrzymaniem najwyższych standardów jakości usług dla wszystkich zaangażowanych stron.

TRANSPORT PACJENTÓW VIP – KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA Z JEDNEGO ŹRÓDŁA

Zapewniamy komfortowy transport pacjentów od samego początku do końca podróży, oznacza to, że dbamy również o to jak chory dostanie się do samolotu oraz jak po wylądowaniu dotrze do szpitala. W naszej ofercie znajduje się usługa "z łóżka do łóżka”, która zapewnia transport do samolotu i z samolotu - organizowana w całości przez Deutsche-Privatjet Polska. W ten sposób umożliwiamy sprawny przebieg całego procesu transportu medycznego VIP. W zależności od stanu zdrowia pacjenta korzystamy z karetek pogotowia, które są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Oferujemy również transport pacjenta w odrzutowcu sanitarnym kategorii VIP, na jego pokładzie może przebywać do ośmiu osób, które towarzyszą choremu. Jeżeli jest taka potrzeba, mogą Państwo wynająć samolot medyczny, dzięki czemu pacjentowi może towarzyszyć jeszcze więcej osób. Aby zapewnić pacjentowi oraz jego bliskim możliwie najlepszą opiekę, współpracujemy tylko z doświadczonym personelem medycznym o najlepszych umiejętnościach. Wśród personelu mamy np. osoby polsko, rosyjsko lub arabskojęzyczne.

W razie potrzeby, pomagamy w formalnościach wizowych, jak np. składanie wniosku o wizę. W ten sposób możemy zapewnić szybką i pozbawioną zbędnej biurokracji obsługę lotu sanitarnego, a także sprawnie i w bardzo krótkim czasie zrealizować zabiegi medyczne w Polsce lub za granicą 

SPEŁNIAMY NAJWYŻSZE WYMOGI PODCZAS MEDYCZNEGO TRANSPORTU VIP

Podczas wszystkich etapów transportu medycznego VIP do Państwa dyspozycji jest osobisty koordynator. Jego zadaniem jest towarzyszenie Państwu od momentu wysłania zapytania ofertowego, aż po zakończenie całego procesu lotniczego transportu medycznego. Pozostaje on do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Jego zadaniem jest przygotowanie indywidualnych rozwiązań dotyczących każdej zgłaszanej przez Państwa kwestii. Nasze transporty pacjentów VIP obejmują m.in.:

  • Osobistą 24-godzinną opiekę przez doświadczony międzynarodowych koordynatorów Deutsche-Privatjet Polska;
  • Usługę „z łóżka do łóżka” o światowym zasięgu, w całości organizowaną tylko przez nas;
  • Wielojęzyczną załogę;
  • Usługę i przywileje VIP dla osób towarzyszących;
  • Wsparcie przy wszystkich kwestiach dotyczących transportu pacjenta i pobytu w szpitalu;
  • Pomoc przy wjeździe do kraju leczenia;
  • Usługi tłumacza;
  • Wsparcie na miejscu w komunikacji w lokalnym w języku.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4