+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

USŁUGI DLA PACJENTÓW VIP

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie lotów sanitarnych, interkulturowe know-how oraz głębokie zrozumienie pragnień i potrzeb ekskluzywnych klientów sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w transporcie pacjentów VIP. Maksymalne bezpieczeństwo transportu i najwyższy komfort na wszystkich etapach transportu pacjentów VIP są dla nas oczywistością.
Zagraniczni pacjenci odwiedzają regularnie europejskie kliniki o międzynarodowej renomie, gdyż otrzymują tam leczenie na najwyższym poziomie medycznym. Niezależnie od tego, czy pobyt w szpitalu dotyczy leczenia w ramach intensywnej terapii, badań lekarskich czy leczenia rehabilitacyjnego, możemy również na Państwa życzenie oprócz transportu pacjenta samolotem, zorganizować cały pobyt. Podejmując takie działania, mamy na uwadze najwyższe standardy dla wszystkich zaangażowanych.

Loty medyczne dla pacjentów VIP

transport pacjentów VIP – cała oragnizacja z jednego źródła

W naszej ofercie znajduje się oczywiście usługa o ogólnoświatowym zasięgu "z łóżka do łóżka”, organizowana w całości z jednego źródła. W ten sposób umożliwiamy sprawny przebieg całego procesu transportu naszych pacjentów VIP. W zależności od stanu zdrowia pacjenta korzystamy z karetek pogotowia, które są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Chętnie zorganizujemy transport pacjenta w odrzutowcu sanitarnym kategorii VIP, na jego pokładzie może przebywać do ośmiu osób, które towarzyszą choremu. Jeżeli jest taka potrzeba, mogą Państwo wynająć również samolot sanitarny, dzięki czemu pacjentowi może towarzyszyć znacznie więcej osób. Aby zapewnić pacjentowi oraz jego bliskim możliwie najlepszą opiekę, współpracujemy tylko z doświadczonym personelem o najlepszych umiejętnościach. Wśród personelu mamy np. osoby rosyjsko- lub arabskojęzyczne.

Naturalnie, w razie potrzeby, pomagamy w wyjaśnianiu formalności wjazdowych, jak np. złożenie wniosku o wizę. W ten sposób możemy zapewnić szybką i pozbawioną zbędnej biurokracji obsługę lotu sanitarnego, a także realizować zabiegi medyczne w Niemczech lub za granicą sprawnie i w bardzo krótkim czasie.

spełnienie najwyższych wymogów: pełny SERwis dla pacjentów VIP

Podczas wszystkich etapów transportu pacjentów VIP do Państwa dyspozycji jest osobisty, dedykowany koordynator. Jego zadaniem jest towarzyszenie Państwu począwszy od zapytania ofertowego aż po zakończenie całego procesu transportu, dlatego jest on do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Również on sprawnie przygotowuje indywidualne rozwiązania dotyczące każdej zgłaszanej przez Państwa kwestii. Nasze transporty pacjentów VIP obejmują m.in.:

  •  osobistą, 24-godzinną opiekę przez doświadczony personel międzynarodowy
  • usługę „z łóżka do łóżka” o światowym zasięgu, organizowaną z jednego źródła
  • wielojęzyczne załogi
  • usługę VIP dla osób towarzyszących
  • wsparcie przy wszystkich kwestiach dotyczących transportu pacjenta i pobytu w szpitalu
  • pomoc przy wjeździe do kraju leczenia
  • usługi tłumaczeniowe
  • wsparcie na miejscu w języku lokalnym

czy mają państwo jeszcze pytania?

Dalsze, wyczerpujące informacje dotyczące organizacji oraz przebiegu lotów sanitarnych kategorii VIP zebraliśmy dla Państwa w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

zapraszamy do kontaktu

Czy chcą Państwo skorzystać z leczenia zagranicą dla swoich bliskich, a w tym celu potrzebne jest wynajęcie prywatnego odrzutowca sanitarnego? Służymy Państwu niezależną i bezpłatną radą, codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4