Serwis dla pacjentów VIP

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Loty medyczne dla pacjentów VIPWieloletnie doświadczenie w zakresie pogotowia lotniczego, międzykulturowe know-how i głębokie zrozumienie pragnień i potrzeb międzynarodowych klientów, czynią z nas wiarygodnego partnera w dziedzinie transportu chorych. Najwyższe bezpieczeństwo podczas transportu oraz komfort w trakcie wszystkich etapów Państwa transferu-VIP, są oczywistymi maksymami naszych działań.

Wybrane kliniki, które należą do najbardziej renomowanych w Europie, są regularnie odwiedzane przez międzynarodowych pacjentów w celu otrzymania najlepszej opieki medycznej. Niezależnie od tego, czy pobyt w klinice jest związany z zabiegiem przy pomocy medycyny intensywnej, z kontrolą medyczną lub terapią rehabilitacyjną, my zaaranżujemy na życzenie, dodatkowo do transportu pacjenta, również cały pobyt w klinice, gwarantując najwyższe standardy.

Do tego należy oczywiście również serwis „z łózka do łózka”, który oferujemy na całym świecie, tak, aby umożliwić płynny przebieg Państwa transportu-VIP.

Chętnie zaaranżujemy Państwa transport chorych odrzutowcem dla VIP-ów, w którym pacjentowi może towarzyszyć do ośmiu członków rodziny. W szczególnych przypadkach i przy użyciu odpowiedniego ambulansu lotniczego, istnieje możliwość lotu dla większej liczby osób towarzyszących.

W celu zapewnienia jak najlepszej opieki nad pacjentem i jego osób towarzyszących, zatrudniamy wyłącznie doświadczoną i wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczną, która włada na przykład językiem rosyjski lub arabskim.

Aby zapewnić szybką i niebiurokratyczną obsługę Państwa lotu ambulansem powietrznym oraz  módz zrealizować leczenie w Niemczech lub za granicą, w razie potrzeby, niezwłocznie chętnie pomożemy przy wyjaśnieniu formalności związanych z przelotem (VISA).

Podczas wszystkich etapów transportu pacjenta-VIP do Państwa usług jest osobisty dysponent, który towarzyszy Państwu 24 godziny na dobę, od pierwszej analizy przedsięwzięcia do końcowego omówienia oraz opracuje szybkie i indywidualne rozwiązanie na każde zagadnienie.

Nasze transporty pacjentów-VIP obejmują między innymi:

  • Osobista 24 godzinna opieka przez pracowników z międzynarodowym doświadczeniem
  • Transporty z „łózka do łózka” na całym świecie i z jednego źródła
  • Wielojęzyczne załogi
  • Serwis-VIP dla osób towarzyszących
  • Pomoc przy wszystkich pytaniach wokół transportu chorego i pobytu w klinice
  • Pomoc przy wjeździe do kraju w którym odbędzie się terapia
  • Serwis tłumacza
  • Opieka na miejscu w Państwa języku ojczystym
CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4