+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Transport organów

Firma Deutsche-Privatjet Polska oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego transportu medycznego. Nasza centrala - działa 24 godziny na dobę i obsługuje zapytania z każdego miejsca na całym świecie - zorganizujemy w krótkim czasie indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest zapewnienie usług o jak najwyższej jakości przy możliwie jak najmniejszych kosztach. 

Szybki transport narządów ludzkich lub krwi pełnej konserwowanej często może być zapewniony jedynie drogą lotniczą. W tym celu przygotowujemy specjalny samolot sanitarny, który może w sposób bezpieczny i szybki przewieźć organy. Oferujemy zawsze elastyczne i pilne rozwiązania podczas transportów medycznych.

Transport medyczny helikopterem - transport narządów ludzkich

Odpowiedni samolot może zostać podstawiony w każdym regionie, czasami zaledwie w ciągu kilku minut. Na krótkich dystansach oferujemy również dodatkowy transfer za pomocą śmigłowca. W przypadku helikoptera medycznego, odbiera on ładunek ze szpitala lub z laboratorium i dowozi go szybko na najbliższe lotnisko. Na lotnisku znajduje się już docelowy samolot medyczny, który transportuje organ lub krew do miejsca docelowego. Po przybyciu na lotnisko docelowe śmigłowiec ponownie przejmuje transportowany ładunek. Kompleksowy transport na każdym etapie podróży, daje pewność, że nie powstaną żadne opóźnienia. Wyszkolony personel, piloci i kontrolerzy ruchu lotniczego wesprą cały proces w sprawnym i szybkim przebiegu.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4