+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Transport narządów ludzkich

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Transport medyczny helikopterem - transport narządów ludzkich

Szybki transport narządów ludzkich lub krwi konserwowanej często może być zapewniony jedynie drogą powietrzną. Dzięki zastosowaniu specjalnie do tego celupodstawionego prywatnego samolotu, możemy zaoferować Państwu elastyczne i czasooptymalne rozwiązanie podczas pilnych transportów medycznych.

Odpowiedni samolot może zostać podstawiony w każdym regionie w ciągu zaledwie kilku minut. Rozszerzenie łańcucha transportowego o śmigłowiec jest możliwe w każdej chwili. W tym przypadku śmigłowiec odbiera ładunek ze szpitala lub z laboratorium i dowozi go szybko na najbliższe lotnisko. Na lotnisku znajduje się już adekwatny samolot, który przetransportuje narząd lub krew konserwowaną do miejsca docelowego. Po przybyciu na lotnisko docelowe śmigłowiec ponownie przejmuje ostatnią część transportu. Tego rodzaju transport daje pewność, że nie powstaną żadne opóźnienia. Wyszkolony personel, piloci i kontrolerzy ruchu lotniczego zapewnią sprawny i skuteczny transfer.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4