Usługa „z łózka do łózka”

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Usługa „z łózka do łózka” - repatriacja z zagranicyAby zapewnić bezkompromisowo szanujący zdrowie pacjenta lot ambulansem powietrznym, oferujemy Państwu na całym świecie usługę „z łózka do łózka”. Ta usługa obejmuje cały transfer, włącznie z transportami naziemnymi pomiędzy szpitalami i lotniskami. To gwarantuje niezmiernie wysoką jakość opieki podczas całego transportu chorego i zapewnia całkowitą dokumentację przez uznany personel medyczny.

Pełny serwis z jednego źródła podczas transportu umożliwia ponadto tylko dwurazową zamianę łózka przez pacjenta, ponieważ nosza, która jest stosowana podczas transportu na ziemi, jest kompatybilna do ambulansu lotniczego pogotowia ratunkowego.

Wszystkie pojazdy używane do transportu naziemnego odpowiadają najnowszemu stanowi techniki i posiadają wyposażenie medyczne, które jest dostosowane do stanu zdrowia pacjenta.

W przypadku transportów nagłych lub na własne życzenie, pacjent może być również przetransportowany w specjalnie wyposażonym śmigłowcu ratunkowym, co pozwoli uniknąć utrudnień podczas transportu spowodowanych przez ruch drogowy. Zastosowanie śmigłowca pogotowia ratunkowego ponadto drastycznie skraca czas transportu, umożliwia komfortowe przetransportowanie pacjenta oraz pozwala na bezpośrednie lądowanie na lądowiskach szpitalnych.

Posiadamy wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie pogotowia lotniczego i możemy zatem złożyć Państwu w każdej chwili niezobowiązującą i bezpłatną ofertę. Chętnie jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę pod naszym bezpłatnym numerem infolinii.

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4