+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Usługa „z łóżka do łóżka”

Nasza usługa „z łóżka do łóżka” obejmuje realizację całego lotniczego transportu medycznego, w tym transportu naziemnego karetką pogotowia między szpitalami a lotniskami.

Lot sanitarny i przejazdy między lotniskiem a punktami docelowymi są maksymalnie bezpieczne i przyjazne dla zdrowia pacjenta. W ten sposób możemy zagwarantować najwyższą jakość opieki medycznej podczas całego transportu chorego. Pozwala nam to również dostarczyć kompletną dokumentację medyczną sporządzoną przez rzetelny personel lekarzy i ratowników.

Łączony transport karetką pogotowia i lot sanitarny umożliwia wykorzystanie tych samych noszy dla pacjenta. Oznacza to, że podczas całego transferu zmniejszamy do niezbędnego minimum przenoszenie pacjenta. Chory zostaje przeniesiony jedynie dwa razy: łóżka w pierwszym szpitalu na nosze oraz z noszy na łóżko w szpitalu docelowym.

Usługa „z łózka do łózka” - repatriacja z zagranicy

MAKSYMALNA TROSKA O PACJENTA

Wszystkie karetki pogotowia, z których korzystamy podczas transportu lądowego odznaczają się nowoczesnym wyposażeniem. Najwyższej jakości sprzęt medyczny jest dodatkowo dostosowany do stanu zdrowia pacjenta. W trakcie tych wszystkich koniecznych podróży pacjentowi towarzyszy doświadczony zespół lekarzy i ratowników. W większości przypadków karetka pogotowia może podjechać na płytę lotniska, tuż pod odrzutowiec sanitarny, a pacjent jest oczywiście przenoszony na pokład w pozycji leżącej.

W przypadku bardzo pilnego lotniczego transportu medycznego lub na wyraźne życzenie, pacjent może być również przetransportowany na pokładzie specjalnie wyposażonego helikoptera ratunkowego. Dzięki temu, pacjent nie musi odbywać długiej i często męczącej dla niego podróży w ruchu ulicznym. Ponadto skorzystanie z helikoptera sanitarnego radykalnie skraca czas transferu, ponieważ możemy dolecieć bezpośrednio do szpitalnych lądowisk.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4