+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Usługa „z łózka do łózka”

Dzięki naszej usłudze „z łóżka do łóżka”, realizowanej na całym świecie, gwarantujemy lot sanitarny, który jest maksymalnie przyjazny dla pacjenta. Nasza usługa obejmuje realizację całego transferu, w tym transport naziemny karetką pogotowia ratunkowego między szpitalami a lotniskami. W ten sposób gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość opieki podczas całego transportu chorego, a także dzięki temu dostarczamy kompletną dokumentację sporządzoną przez rzetelny personel medyczny. Podczas transportu naziemnego i w trakcie lotu sanitarnego może być wykorzystana ta sama kanapa. Oznacza to, że podczas całego transferu, pacjent będzie tylko dwukrotnie przekładany do innego łóżka: z łóżka w pierwszym szpitalu na kanapę oraz z kanapy do łóżka w szpitalu docelowym.

Usługa „z łózka do łózka” - repatriacja z zagranicy

MAksymalne odciążenie pacjenta

Wszystkie karetki pogotowia, z których korzystamy podczas transportu lądowego, są na najwyższym poziomie technicznym. Nowoczesny sprzęt medyczny jest dostosowany do stanu zdrowia pacjenta. W trakcie tych wszystkich koniecznych podróży pacjentowi towarzyszy doświadczony zespół medyczny. W większości przypadków karetka pogotowia może podjechać aż pod czekający na pacjenta odrzutowiec sanitarny, a pacjent jest oczywiście przenoszony na pokład w pozycji leżącej.

W przypadku bardzo pilnych transferów powrotnych lub na wyraźne życzenie, pacjent może być również przetransportowany na pokładzie specjalnie wyposażonego helikoptera ratowniczego. Dzięki temu pacjent nie będzie męczył się w ruchu ulicznym. Ponadto skorzystanie z helikoptera sanitarnego radykalnie skraca czas transferu, ponieważ możemy dolecieć bezpośrednio do miejsc lądowania w szpitalach.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania dotyczące przebiegu lub organizacji
lotów sanitarnych, prosimy zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie lotów sanitarnych, dlatego jesteśmy w stanie przygotować Państwu w każdej chwili niewiążącą, bezpłatną ofertę na Państwa zapytanie. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Można kontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4