+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Nasza firma

Dobre powody do współpracy z firmą Deutsche-Privatjet

  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.
  • Każde zgłoszenie rozpatrujemy dyskretnie, szybko i niezawodnie.
  • W dowolnym miejscu na świecie możemy podstawić do Państwa użytku prywatny odrzutowiec i dostosować typ oraz rozmiar samolotu dokładnie do zaistniałych potrzeb.
  • Polegamy na naszym skrupulatnym zarządzaniu jakością, aby optymalnie pomagać naszym klientom. Jesteśmy jedynym dostawcą na rynku, który posiada certyfikat TÜV Süd zgodnie z normą DIN ISO 9001.
  • Nie jesteśmy tylko pośrednikiem, ale działamy jako przewoźnik lotniczy na podstawie zawartych umów.
  • Nasze wyniki mówią same za siebie: dlatego jesteśmy jedynym dostawcą, który na stałe powstrzymuje się od irytujących zimnych telefonów, gdyż wiemy, że nasi klienci skontaktują się z nami, jeżeli będą potrzebować prywatnego odrzutowca.
  • Należymy do grupy Vendana GmbH i dlatego oprócz prywatnego lotu możemy zaoferować dodatkowe usługi lotnicze, na przykład transfer helikopterem na lotnisko.

Zawsze do Państwa dyspozycji: nasz zespół

Wieloletnie doświadczenie w lotnictwie międzynarodowym, komunikacja łącznie w 10 językach i czterech arabskich dialektach – nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, codziennie przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy być z Państwem w kontakcie na całym świecie i w razie potrzeby podstawić prywatny odrzutowiec o każdej porze i w dowolnym miejscu. Zawsze przywiązujemy największą wartość do maksymalnej elastyczności, doskonałej obsługi i komfortu na najwyższym poziomie, mając na uwadze fakt, aby niepotrzebnie nie obciążać Państwa budżetu.

Każdy z naszych pracowników pracuje z pełnym zaangażowaniem, aby wykonać swoje zadania nawet powyżej wysokich oczekiwań naszych klientów. Ważnym filarem naszej pracy jest zarządzanie jakością, które zostało certyfikowane przez TÜV Süd zgodnie z normą DIN ISO 9001.

Jako firma robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać naszych pracowników. Oferujemy regularne możliwości rozwoju osobistego i przywiązujemy wagę do tego, aby specjalistyczna wiedza każdego pracownika była na bieżąco aktualizowana. Wobec tego w każdej chwili możemy udzielić jakościowej porady, a także odpowiadać na przesłane zapytania ku pełnej satysfakcji klientów.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4