+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Prywatne odrzutowce na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport

Szeroki zakres usług lotnictwa ogólnego oferujemy dla Państwa również na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport w Włochy. Możemy szybko i bez zbędnej biurokracji umożliwić transport medyczny, oddać do dyspozycji prywatny odrzutowiec na Państwa podroż służbową lub wakacyjną oraz zorganizować ekonomiczne rozwiązania dla transportów ekspresowych samolotami dostawczymi.

To dotyczy również wynajmu prywatnego samolotu oraz czarteru śmigłowca w Triest.

Airport Data

General information
Location:Triest
Class:Verkehrslandeplatz
AoE:Tak
Codes
ICAO:LIPQ
IATA:TRS

Runways

DirectionLengthSurface
09/273000 x 45mAsphalt

Further Info

Timezone:Central European Summer Time (UTC +2)
Local Time:00:28, 20.09.2020
Sunrise:06:49
Sunset:19:09

Usługi świadczone na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport:

Transport medyczny w Triest

Możemy w każdej chwili, również w Triest, szybko i bez zbędnej biurokracji wydysponować szanujący zdrowie pacjenta lotniczy transporty sanitarny.

Zaledwie kilka godzin po zawiadomieniu, samolot lotniczego pogotowia ratunkowego może stać w gotowości na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport; dla Państwa, dla krewnych lub dla pracowników, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z transportem sanitarnym, któremu towarzyszy medycyna intensywna lub repatriacja pacjenta po wypadku na urlopie.

Wszystkie odrzutowce lotniczego pogotowia medycznego są wyposażane w sprzęt medyczny zgodnie z indywidualnymi potrzebami transportu sanitarnego, a pacjentowi towarzyszy personel, który jest wyspecjalizowany na jego chorobę.   

Na lotnisku w Triest z bardzo krótkim wyprzedzeniem mogą operować zarówno odrzutowce powietrznego pogotowia ratunkowego, jak i niskonakładowe samoloty turbośmigłowe o konfiguracji ambulansu, a to, ponieważ loty medyczne z Triest są traktowane w trybie uprzywilejowanym podczas urzędowych postępowań w sprawie wydania zezwoleń.

Na miejscu współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, aby umożliwić transport chorych z Triest z jednego źródła. Nasi partnerzy przeprowadzają konieczne transporty chorych karetkami pogotowia ratunkowego według naszych dyrektyw i wymogów medycznych, podlegając przy tym stałym kontrolom jakości.

Skorzystajcie Państwo z naszego długoletniego doświadczenia z transportem chorych z Triest i skontaktujcie się z nami.

Chętnie służymy 24 godziny na dobę niezobowiązującą i bezpłatną poradą i zrealizujemy na Państwa życzenie w ciągu paru godzin transport pacjentów z zagranicy, przetransportowanie ambulansem powietrznym lub transporty pediatryczne z inkubatorami.

Czarter prywatnego odrzutowca w Triest

Na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport w Triest, Włochy, transfery osób prywatnymi odrzutowcami mogą być realizowane z bardzo krótkim wyprzedzeniem. Check-in na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport odbywa się komfortowo i szybko, bez konieczności przejścia przez normalny terminal pasażerski.

Jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji, jeżeli chcą Państwo wynająć odrzutowiec biznesowy (Learjet) w Triest i chętnie przedstawimy Państwu wszelkie alternatywy, aby mieli Państwo pewność, że zaproponujemy Państwu zawsze najkorzystniejszy czarter odrzutowca na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport.

Ze względu na nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie czarterów samolotów mogą Państwo w każdej chwili, bezzwłocznie i bez zbędnych formalności, wynająć prywatny odrzutowiec w Triest. To umożliwi nagłe wyjazdy służbowe lub wyjazdy na urlop. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wyczarterować prywatny odrzutowiec, czy też wynająć odrzutowiec biznesowy (Learjet), jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc w każdej chwili bezpłatną i niezobowiązującą ofertą.

Skorzystajcie Państwo z niesamowitej swobody, czarterując odrzutowiec biznesowy (Learjet) lub innego prywatnego odrzutowca, dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Loty transportowe z Triest

Na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport w Triest, Włochy, obok lotów medycznych i osobowych, możemy w ciągu kilku minut również zorganizować loty expresowe dla Państwa pilnych ładunków.  Przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę dla transportu Państwa pilnych ładunków i wybierzemy najekonomiczniejszy samolot transportowy, adekwatny do objętości ładunku oraz trasy lotu. Jeżeli zaistniałaby potrzeba pomocy w załadunku samolotu na lotnisku Trieste Ronchi Dei Legionari Airport w formie dźwigarki lub sztaplarki, chętnie udostępnimy takie urządzenia w ramach współpracy z naszymi lokalnymi partnerami, zapewniając możliwie najszybszą odprawę Państwa ładunków ekspresowych oraz oferując zarazem obszerny serwis wokół Państwa pilnego ładunku.

Znani producenci samochodów oraz średnie przedsiębiorstwa handlowe już dawno polegają na naszym obszernym Cargo-Serwisie, zapobiegając problemom dostawczym z powodu przestoju w produkcji, a to dlatego, że koszty pilnych transportów samolotem są często niższe, niż koszty zakłóceń w łańcuchu produkcyjno-dostawczym.

Skorzystajcie Państwo z wynajmu samolotu transportowego oraz naszej maksymalnej elastyczności i dyskrecji podczas odprawy Państwa pilnych ładunków w Triest.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Powrót

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4