+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Beechcraft Bonanza 35

General data

 • Pasażerowie 4
 • Załoga 1
 • Prędkość 305 km/h

Cabin

  Opis

  Żaden inny samolot poza Beechcraft Bonanza nie jest produkowany nieprzerwanie przez tak długi okres. Od 1947 r. zbudowano ponad 17 000 modeli samolotów tego typu - wiele z nich z charakterystycznym ogonem w kształcie litery V. Oczywiście marka Beechcraft nieustannie rozwija model, który odniósł największy sukces, dzięki czemu pasażerowie podczas lotu Bonanzą mają pewność, że nad ich bezpieczeństwem czuwa nowoczesna technologia i najnowszy sprzęt. Ten samolot o niewielkich gabarytach może być pilotowany przez jedną osobę, dlatego jest bardzo popularny wśród pilotów amatorów. Wiele osób udających się na urlop oraz biznesmenów korzysta chętnie także z czarteru Beechcraft Bonanzy wraz z pilotami na loty krótkodystansowe. W kabinie pasażerskiej mogą podróżować maksymalnie cztery osoby.

  Najważniejsze informacje

  • Starty i lądowania są możliwe również na bardzo krótkich pasach startowych
  • Bardzo szerokie drzwi ułatwiające wejście na pokład i załadunek
  • Cztery wygodne fotele w klubowym ustawieniu
  • Rozkładany stół

  Komfort

  Jeżeli cel naszej podróży znajduje się z dala od głównych lotnisk pasażerskich dobrym wyborem będzie Beechcraft Bonanza 35 lub kolejny model: Beechcraft Bonanza 36. Mocny silnik tłokowy pozwala na lądowanie na małych regionalnych lotniskach, dzięki czemu można znacznie skrócić czas podróży. Do dyspozycji pasażerów jest wygodna przestrzeń do odpoczynku w przestronnej kabinie lub do efektywnej pracy przy rozkładanym stole.

  Zapraszamy do kontaktu i do wynajęcia Beechcraft Bonanza 35

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli mają Państwo życzenie wyczarterowania prywatnego samolotu typu Beechcraft Bonanza 35. Nasz doświadczony zespół służy pomocą i bezpłatną poradą przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

  Wracam
  CALLBACK
  SERVICE
  24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
  SERVICE
  +48 22 / 39 70 98 4