+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Cessna 172

General data

 • Pasażerowie 3
 • Załoga 1
 • Prędkość 190 km/h

Cabin

  Opis

  Cessna 172 Skyhawk jest najczęściej produkowanym samolotem na świecie, ze względu na to, że ma status idealnego samolotu szkoleniowego. Nadaje się również znakomicie dla początkujących pilotów.  Właśnie dlatego ten samolot jest niezwykle popularny wśród osób prywatnych i pilotów klubowych. Jeżeli zdecydują się Państwo wynająć prywatny odrzutowiec, aby na krótkiej trasie odbyć podróż z profesjonalnym pilotem, wówczas Cessna 172 stanowi dobry wybór, również pod kątem ekonomicznym. Na pokładzie tego samolotu mała grupa pasażerów (maksymalnie trzy osoby) dotrze szybko i bezpiecznie do celu.

  Najważniejsze informacje

  • Starty i lądowania możliwe na bardzo krótkich pasach startowych
  • Nisko kosztowna podróż dzięki wysokiej efektywności paliwowej
  • Wygodne skórzane fotele
  • Dwoje drzwi wejściowych

  Komfort

  Cessna 172 wyróżnia się mocnym silnikiem tłokowym i niską wagą. Kiedy samolot nie jest załadowany, waży mniej niż mały samochód. Cessna 172 jest w stanie wystartować i wylądować na bardzo małych lotniskach, dzięki temu samolot może zawsze przylecieć w pobliże celu podróży i dlatego doskonale sprawdza się podczas lotów krajowych lub podczas podróży w obszarze przygranicznym z sąsiednimi krajami. Kompaktowa kabina pasażerska oferuje wystarczająco dużo miejsca na nogi, a podczas lotu widok przez duże okna będzie zapierał dech w piersiach. Lot na pokładzie Cessny 172 Skyhawk jest zawsze wygodny i spokojny.

  Zapraszamy do kontaktu

  Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

  Wracam
  CALLBACK
  SERVICE
  24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
  SERVICE
  +48 22 / 39 70 98 4