+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Cessna 180

General data

 • Pasażerowie 3
 • Załoga 1
 • Prędkość 163 km/h

Cabin

  Opis

  Już w latach 50-tych XX w. samolot Cessna 180 Skywagon wzniósł się w powietrze po raz pierwszy. Od tego czasu model ten był stale ulepszany i nadal jest wyjątkowo popularny ze względu na swoją wytrzymałość i wszechstronność. Cessna 180 może pomieścić trzech dorosłych pasażerów. Współczesne modele umożliwiają konfigurację pasażerów z dwoma dodatkowymi fotelami dla dzieci. Skywagon realizuje komfortowe loty biznesowe lub prywatne na krótkich dystansach.

  Najważniejsze informacje

  • Starty i lądowania możliwe na bardzo krótkich pasach startowych
  • Nisko kosztowna podróż dzięki wysokiej efektywności paliwowej
  • Elastyczna konfiguracja siedzeń wraz z pomieszczeniem bagażowym lub dodatkowe fotele

  Komfort

  Cessna 180 Skywagon jest w stanie wykorzystywać bardzo małe pasy startowe, dzięki czemu oferuje elastyczność na najwyższym poziomie. W zasadzie w pobliżu każdego miasta znajduje się małe lotnisko, a zatem podróż może być zrealizowana w bardzo krótkim czasie. Dzięki opcji podróżowania z większą ilością bagażu lub z dodatkowymi pasażerami, lot na pokładzie Cessny 180 będzie zawsze dostosowany do potrzeb pasażerów. W trakcie lotu pasażerowie siedzą wygodnie i odpoczywają, a ponadto duże okna gwarantują wspaniałe i niezapomniane widoki.

  Zapraszamy do kontaktu

  Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

  Wracam
  CALLBACK
  SERVICE
  24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
  SERVICE
  +48 22 / 39 70 98 4