+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Cessna 182 Skylane

General data

 • Pasażerowie 3
 • Załoga 1
 • Prędkość 200 km/h

Cabin

  Opis

  Samolot Cessna 182 Skylane, podobnie jak jej „młodsza siostra” Cessna 172 Skyhawk, jest jednym z najczęściej budowanych samolotów na świecie. Dla porównania, Skylane ma większy zasięg i może latać z wyższą prędkością. Niemniej jednak to zwłaszcza na krótszych trasach ujawniają się mocne strony tej maszyny, dlatego jest ona szczególnie odpowiednia do lotów krajowych lub podróży w obszarze przygranicznym z sąsiednim krajem. Zwłaszcza na tych krótkich trasach odbywa się wiele podróży służbowych, co powoduje, że Cessna 182 Skylane jest bardzo popularnym środkiem transportu dla grup do trzech osób.

  Najważniejsze informacje

  • Starty i lądowania możliwe na bardzo krótkich pasach starowych
  • Nisko kosztowna podróż dzięki wysokiej efektywności paliwowej
  • Wygodne skórzane fotele
  • Przestrzeń bagażowa

  Komfort

  Cessna 182 Skylane może również startować i lądować na bardzo krótkich pasach lotniskowych. Ta możliwość pozwala zaoferować dużą elastyczność przy wyborze celu podróży, ponieważ w zasadzie w pobliżu każdego miasta znajduje się małe lotnisko, na którym można wylądować. Podczas lotu pasażerowie siedzą w wygodnych skórzanych fotelach i podziwiają widoki z dużych okien samolotu. Dodatkowo za ostatnim rzędem foteli znajduje się schowek bagażowy, co pozwala na zabranie małych bagaży.

  Zapraszamy do kontaktu

  Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

  Wracam
  CALLBACK
  SERVICE
  24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
  SERVICE
  +48 22 / 39 70 98 4