+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Diamond DA-42

General data

 • Pasażerowie 3
 • Załoga 1
 • Prędkość 334 km/h

Cabin

  Opis

  Diamond DA-42 to dwusilnikowy samolot śmigłowy dla czterech osób, produkowany przez austriacką firmę Diamond Aircraft. Pomimo, że Diamond DA-42 jest zaliczany do lekkich samolotów, to dzięki własnemu systemowi do odladzania oraz dzięki wyposażeniu na pokładzie w postaci odpowiednich przyrządów lotniczych, samolot może być wykorzystywany przy wszystkich warunkach pogodowych. Ponadto przemieszcza się w zasięgu ponad 2200 km. Lufthansa szkoli swoich pilotów na samolocie Diamond DA-42. 

  Najważniejsze informacje

  • Start i lądowanie możliwe na niezabezpieczonych zboczach
  • Przestronny kokpit panoramiczny
  • W stałej dyspozycyjności
  • Bardzo spokojne zachowanie podczas lotu 

  Komfort

  Wygodne, ergonomicznie zaprojektowane fotele sprawiają, że latanie w Diamond DA-42 stanowi odpoczynek i przyjemność. Przez duże okna samolotu możemy podziwiać widoki i krajobrazy, a doskonałe właściwości lotnicze maszyny delikatnie kompensują wszelkie turbulencje. Pod tym względem Diamond DA-42 nie ustępuje żadnym większym maszynom. Ponadto ten samolot jest w stanie wylądować na praktycznie każdym lotnisku, a osoby podróżujące służbowo mogą podróżować na spotkania nawet w bardzo odległych miejscach, bez konieczności korzystania z dodatkowych środków transportu. Na pokładzie Diamond DA-42 można również odbywać loty widokowe lub loty kempingowe w głąb kraju, co pozwala na odkrywanie nieznanych obszarów.

  Zapraszamy do kontaktu

  Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

  Wracam
  CALLBACK
  SERVICE
  24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
  SERVICE
  +48 22 / 39 70 98 4