+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Gippsland GA-8 Airvan

General data

 • Pasażerowie 7
 • Załoga 1
 • Prędkość 190 km/h

Cabin

  Opis

  Samolot Gippsland GA-8 Airvan, produkowany przez australijską firmę GippsAero, jest wytwarzany seryjnie od 2000 roku. Wyjątkowe cechy tego modelu sprawiają, że nadaje się on idealnie do użytku na obszarach słabo zaludnionych oraz ze słabo rozwiniętą infrastrukturą. Samolot GA-8 Airvan jest wytrzymały i może również lądować na krótkich, słabo dostosowanych pasach startowych. W kabinie pasażerskiej znajduje się miejsce dla maksymalnie siedmiu pasażerów.

  Najważniejsze informacje

  • Wznoszenie i lądowanie możliwe także na bardzo krótkich pasach startowych
  • Wysoka wytrzymałość i niezawodność
  • Przestronna kabina pasażerska
  • Panoramiczne okna 

  Komfort

  Gippsland GA-8 Airvan to ekonomiczny samolot, przeznaczony do lotów na krótkie dystanse, mimo to szybko i bezpiecznie lata również do odległych miejsc. W porównaniu z innymi samolotami w swojej klasie, GA-8 wyróżnia się przestronną kabiną oraz związaną z tym obszerną przestrzenią dla pasażerów. Duże panoramiczne okna umilają lot, a każdy pasażer może zająć wygodną pozycję, zrelaksować się i delektować się zapierającym dech w piersiach widokiem.

  Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

  Na naszych zdjęciach widać różne modele samolotu Gippsland GA-8 Airvan. Oczywiście możliwy jest również dobór innej kolorystyki samolotu oraz zmiana aranżacji wnętrza kabiny. Przeznaczamy tyle czasu ile tylko trzeba, aby poznać i omówić Państwa życzenia, co pozwala jeszcze przed prywatnym lotem dostosować wnętrze zarezerwowanego prywatnego odrzutowca do Państwa potrzeb i wyobrażeń.

  Uwagi

  Gippsland GA-8 Airvan to bardzo rzadki samolot, który znajduje się w ofercie tylko w nielicznych regionach. Jeżeli maszyna nie jest dostępna w danym regionie, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udostępnimy Państwu podobny model.

  Zapraszamy do kontaktu

  Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

  Wracam
  CALLBACK
  SERVICE
  24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
  SERVICE
  +48 22 / 39 70 98 4