+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Lockheed L-1011 TriStar

General data

  • Pasażerowie 234
  • Załoga 3
  • Prędkość 860 km/h
  • WC Tak

Cabin

  • Szerokość 5,76 m

Opis

W ramach regularnych lotów pasażerskich, samolot szerokokadłubowy Lockheed L-1011 TriStar może przewozić nawet 400 pasażerów. Maszyna, która posiada trzy silniki i pokonuje trasy lotów o odległości ok. 10 000 km, doskonale sprawdza się podczas lotów międzykontynentalnych. Jej wysokość przelotowa wynosi powyżej 13 000 metrów, a osiągana prędkość to 900 km/h. W wersji biznesowej Lockheed L-1011 TriStar posiada wyjątkową ofertę przestrzenną dla pasażerów

Najważniejsze informacje

  • Samolot długodystansowy
  • Bardzo łagodne zachowanie podczas lotu
  • Luksusowe wyposażenie
  • Dwa wejścia i wyjścia po każdej stronie 

Komfort

W wersji biznesowej lub w wersji VIP, Lockheed L-1011 TriStar to nie tylko samolot szerokokadłubowy, lecz to latający luksusowy apartament, w którym pod względem wyposażenia prawie niczego nie brakuje. Do dyspozycji gości oddana jest kuchnia z prawdziwego zdarzenia, salon, sypialnia i łazienka z prysznicem, a także sala konferencyjna z łączem satelitarnym dla WiFi i TV. Goście biznesowi lub goście VIP podróżujący z kontynentu na kontynent na pokładzie samolotu Lockheed L-1011 TriStar nie potrzebują hotelu na miejscu, ponieważ lot obejmuje 5-gwiazdkowy pobyt, zarówno nad chmurami, jak i pod pokrywą chmur.

Samolot Lockheed L-1011 TriStar jest niezwykle popularny w ramach czarterów grupowych. Wówczas wybierana jest konfiguracja ustawień foteli jak w pasażerskich samolotach rejsowych lub podobne fotele, lecz z nieco większą przestrzenią na nogi. Dzięki temu cała grupa podróżnych może zająć wygodne miejsca i wspólnie cieszyć się lotem. 

Uwaga

Lockheed L-1011 Tristar to niezwykle rzadki samolot, a loty na jego pokładzie oferowane są tylko w niewielu regionach świata. Jeżeli maszyna nie jest dostępna w danym regionie, z przyjemnością udostępnimy Państwu podobny model.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam
CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4