+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Piper PA-32

General data

 • Pasażerowie 6
 • Załoga 1
 • Prędkość 258 km/h

Cabin

  Opis

  Piper PA-32 to jednosilnikowy lekki samolot dla sześciu osób, który został wyprodukowany przez  amerykańską firmę Piper Aircraft Corporation. Prędkość przelotowa maszyny wynosi 270 km/h, zaś jej zasięg wynosi 1360 kilometrów. Oznacza to, że samolot z łatwością przemierza najważniejsze obszary Europy, takie jak np. trasa Berlin – Paryż czy Stuttgart – Rzym, które pokonuje w przeciągu ok. 3 godzin lotu. 

  Najważniejsze informacje

  • Duże przeszklenie kokpitu
  • Dobra oferta przestrzenna
  • Możliwy do użytku na małych lotniskach 

  Komfort

  Piper PA-32 był od początku projektowany jako odrzutowiec biznesowy, dlatego posiada wnętrze, które zostało stworzone z myślą o komforcie gości biznesowych. Fotele oraz odstępy między nimi gwarantują wygodę i zapewniają wystarczająco dużo przestrzeni na nogi. Specjalnie zaprojektowane schowki na dokumenty pozwalają na przygotowanie się do spotkań, które czekają pasażerów u celu podróży. Ponadto, do samolotu Piper PA-32 można załadować prawie dwukrotność jego pustej masy, dlatego nawet przy pełnym obłożeniu pasażerów można zabrać potrzebną ilość bagażu, a wciąż pozostanie wystarczająco dużo wolnego miejsca na prezenty dla rodziny i przyjaciół.

  Zapraszamy do kontaktu

  Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

  Wracam
  CALLBACK
  SERVICE
  24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
  SERVICE
  +48 22 / 39 70 98 4