Transfer osób

Elastyczność

Opóźnienia i odwołania lotów w liniowej komunikacji lotniczej stanowią kłopoty dla każdego podróżującego. Zachęcamy do zaoszczędzenia czasu i pieniędzy poprzez skorzystanie z lotu czarterowego. Jeżeli Państwa harmonogram tego wymaga, to zmienimy na Państwa życzenie rozkład lotu czarterowego w ciągu paru minut. W takich przypadkach jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cala dobę, siedem dni w tygodniu.

Ekonomiczność

Podróżowanie prywatnym samolotem, w przeciwieństwie do ogólnie przyjętej opinii, nie musi być drogie. Koszty od osoby są często porównywalne do kosztów biletów liniowych linii lotniczych. W zależności od rodzaju samolotu, trasy i daty lotu, koszty te mogą nawet leżeć poniżej powszechnych cen biletów lotniczych. Skorzystajcie Państwo z naszego długoletniego doświadczenia w dziedzinie czarterów lotniczych, które w najkrótszym czasie pozwoli nam na opracowanie indywidualnego i ekonomicznego planu przelotu.

Dyskrecja

Na większości portów lotniczych odprawa lotnicza odbywa się dyskretnie i szybko w terminalu GAT (General Aviation Terminal). Z dala od hektyki i kolejek podczas odprawy na terminalach dla zwykłych samolotów liniowych. Podczas odprawy oferujemy Państwu rożne możliwości efektywnego wykorzystania Państwa czasu przed odlotem, korzystając z usług portów lotniczych z którymi współpracujemy. Ponadto umożliwiamy bezpośredni dojazd do prywatnego samolotu, stojącego na lądowisku.

Komfort

Zachęcamy Państwa do delektowania się podczas podróży najwyższym komfortem oraz najlepszej klasy serwisem na ziemi i w powietrzu. Za rozsądną cenę oferujemy Państwu bezkompromisowo wysoki standard, aby uczynić Państwa podróż tak przyjemną, jak to tylko możliwe. Zarówno nasz świetnie wyszkolony personel jak i całe techniczne wyposażenie naszych firm lotniczych podlegają ciągłej kontroli jakości – po to, aby Państwo nie tylko czuli się u nas bezpieczni, ale też naprawdę nimi byli.

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4