+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Wynajęcie prywatnego odrzutowca – wszystkie potrzebne informacje

Czas czytania: 7 minut

Dlaczego wynajmujemy prywatny odrzutowiec? 

Szybko, elastycznie, wygodnie: to jest charakterystyka lotu na pokładzie prywatnego odrzutowca. Przy tym wynajem prywatnego samolotu nie jest wcale tak drogi, jak wiele osób myśli. A zatem lista dobrych argumentów, aby na następny urlop lub na kolejne spotkanie biznesowe nie lecieć lotem rejsowym, jest całkiem długa. W dalszej części wyjaśnimy wszystko, co należy wiedzieć o czarterowaniu prywatnego odrzutowca. 

Możliwości czarteru  

W zależności od celu podróży i naszych priorytetów mamy do wyboru różne opcje czarteru. Chcielibyśmy pokrótce przedstawić najważniejsze z nich. 

Czarter biznesowy 

W przypadku czarteru biznesowego na pierwszym miejscu są elastyczność oraz indywidualne planowanie. Przede wszystkim przedsiębiorcy i biznesmeni decydują się na ten rodzaj czarteru, gdyż dzięki temu są niezależni od sztywnych rozkładach lotów rejsowych. W przypadku podróży małym lub średnim odrzutowcem wzgl. samolotem turbośmigłowym możemy określić indywidualny czas lotu oraz trasę, a także spontanicznie wprowadzać zmiany. Jest to rozwiązanie idealne, gdy lecimy na ważne spotkanie lub na spotkanie biznesowe. Na pokładzie prywatnego odrzutowca odnajdziemy spokój i komfort, bez płacenia za zbędny luksus, który winduje koszty. Można wówczas spokojnie popracować lub chwilę odpocząć, zanim wrócimy do wiru codziennych obowiązków. 

Niemniej czarter biznesowy jest interesujący nie tylko dla osób podróżujących służbowo, ale również dla osób podróżujących w celach wypoczynkowych. Wyczekiwanie w długich kolejkach na lotnisku, czasochłonne przesiadki czy męczący współpasażerowie – o tym możemy zapomnieć, gdy podróżujemy prywatnym odrzutowcem do celu. Nasze wakacje zaczynają się już w momencie przyjazdu. 

Zapraszamy po więcej informacji o naszych czarterach biznesowych 

Czarter VIP 

Czarter VIP oferuje prywatny lot z wyjątkowym poczuciem czegoś szczególnego. Duża ilość miejsca, doskonała obsługa na pokładzie i oczywiście wykwintny catering gwarantują podróż, która na długo pozostanie w pamięci. W segmencie VIP wykorzystywane są często ciężkie odrzutowce (heavy jets), zaś ich zasięg lotu oraz osiągana prędkość umożliwiają również loty międzykontynentalne bez przystanku na tankowanie. Aby cieszyć się dodatkową przestrzenią, można również wynająć samolot pasażerski w konfiguracji VIP. 

Konfiguracja kabiny samolotowej zależy wyłącznie od potrzeb i oczekiwań pasażerów. Czy potrzebna jest oddzielna sala konferencyjna, wygodna sypialnia powyżej chmur, przestronna łazienka, czy może przytulny salon? Na pokładzie prywatnego odrzutowca VIP spełniane jest każde życzenie. Również inne specjalne aranżacje mogą być zrealizowane bez żadnych problemów po wcześniejszym uzgodnieniu. Oczywiście zapewniamy pełną dyskrecję ze strony wszystkich zaangażowanych osób, a nasi pasażerowie mogą podróżować incognito, jeżeli będą sobie tego życzyć.  

Zapraszamy po więcej informacji o naszych czarterach VIP 

Czarter grupowy  

Wynajęcie prywatnego odrzutowca dla większych grup niesie ze sobą wiele zalet. Podróż na firmowe spotkania integracyjne, na imprezę firmową, na zwiedzanie lub do pracy zagranicą mogą być zaprojektowane i zrealizowane indywidualnie. W porównaniu z cenami biletów grupowych na lot rejsowy, opcja lotu prywatnego jest często opłacalna z czysto ekonomicznego punktu widzenia, a dodatkowo można tę podróż zaplanować także o wiele bardziej elastycznie. 

W większości przypadków loty prywatne realizowane są przez ciężkie odrzutowce lub samoloty pasażerskie z klasycznym ustawieniem siedzeń. Decyzja zależy od wielkości grupy oraz innych wymagań dotyczących czarteru grupowego. Aby zapewnić pasażerom wyjątkowe wrażenia podczas podróży, zapraszamy do kontaktu z firmą zajmująca się indywidualnym corporate brandingiem na samolotach, a wówczas Państwa firma rzeczywiście znajdzie się w centrum uwagi.  

Zapraszamy po więcej informacji o naszych czarterach grupowych 

Wszystko o prywatnych odrzutowcach 

Z licznych rozmów z naszymi pasażerami wiemy, że przed podróżą prywatnym samolotem pojawia się wiele znaków zapytania. Chcielibyśmy udzielić odpowiedzi na te najważniejsze pytania. 

Jakich kosztów można spodziewać się przy wynajmie prywatnego odrzutowca? 

Czarter biznesowy, czarter grupowy, czarter VIP – mając na uwadze szeroki wachlarz lotów prywatnych, zrozumiały wydaje się fakt, że nie jesteśmy w stanie oszacować kosztów na poziomie ogólnym. W momencie, gdy poznamy dokładne wymagania klienta, możemy przygotować indywidualną ofertę i zrobimy to wówczas z przyjemnością. Podczas kalkulacji uwzględniane są następujące elementy: 

  • trasa i dystans lotu
  • preferowany/potrzebny samolot  
  • pilny tryb złożonego zapytania 
  • życzenia dot. specjalnych usług  

Liczba pasażerów ma wpływ na cenę, przede wszystkim w związku z rodzajem potrzebnego samolotu. Jeżeli w wynajętym prywatnym odrzutowcu pozostaje jakieś wolne miejsce, dodatkowe koszty (np. za catering) będą minimalne, gdy zdecydujemy się na zaproszenie kolejnego pasażera. Jeżeli natomiast potrzebny jest większy samolot ze względu na dodatkowego pasażera, wówczas dodatkowe koszty są odpowiednio wyższe. 

Zapraszamy po więcej informacji o zestawieniu kosztów prywatnego lotu 

Jaki jest zasięg lotu prywatnego odrzutowca? 

Rynek prywatnych odrzutowców jest niezwykle zróżnicowany: od bardzo lekkich odrzutowców (very light jets), które sprawdzają się zwłaszcza podczas lotów krótkodystansowych, po ciężkie odrzutowce (heavy jets) i samoloty pasażerskie, które mogą również obsługiwać podróże międzykontynentalne bez lądowania na tankowanie. Generalnie warto zawsze brać pod uwagę możliwość postoju na tankowanie, gdy rozważamy zasięg prywatnych odrzutowców. Lot non-stop na pokładzie ciężkiego odrzutowca jest oczywiście znacznie bardziej wygodny i szybszy, niemniej mniejsze prywatne samoloty mogą również pokonywać duże odległości, jeżeli zaplanujemy jeden lub więcej postojów na uzupełnienie paliwa. Ta opcja może okazać się bardziej ekonomiczna, dlatego warto wziąć ją pod uwagę podczas planowania podróży. Dla przykładu podajemy poniżej zasięgi lotu non-stop niektórych popularnych prywatnych odrzutowców

  • Cessna Citation 525A CJ2+ (Light Jet): 2950 km
  • Embraer Legacy 500 (Midsize Jet): 5600 km
  • Bombardier Challenger 650 (Heavy Jet): 7400 km 

Podane wartości są oczywiście przedziałami teoretycznymi. Rzeczywisty zasięg może się nieznacznie różnić. Czynniki, które mają wpływ na zasięg samolotu to m.in. pogoda oraz waga samolotu wraz z pasażerami i bagażem. 

Zapraszamy po więcej informacji o zasięgu lotu prywatnego samolotu 

Jakie jest zużycie paliwa przez prywatne odrzutowce? 

Zużycie paliwa przez prywatne odrzutowce bardzo mocno spadło w ciągu ostatnich 30 lat: nowoczesne prywatne samoloty zużywają średnio tylko połowę paliwa w stosunku do modeli 30-letnich. Przy pełnym obciążeniu, zużycie paliwa na jedną osobę jest porównywalne ze zużyciem paliwa przez samolot rejsowy. Ze względu na to, że do startu i lądowania potrzeba więcej paliwa niż do lotu na wysokości przelotowej, zużycie paliwa na kilometr maleje wraz ze zwiększeniem długości danej trasy. 

Czym jest „pusty przelot” (empty leg)? 

Pusty przelot – znany również jako empty leg – to znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przy wynajmie prywatnego odrzutowca: w przypadku większości lotów prywatnych, loty tam i z powrotem są czasowo tak odległe, że prywatny odrzutowiec nie stacjonuje na miejscu. Zdarza się również, że pasażer potrzebuje tylko i wyłącznie przelotu w jedną stronę. W obu wspomnianych przypadkach odrzutowiec musi zrealizować tzw. lot pozycjonujący podczas lotu do celu lub podczas lotu powrotnego. Pasażer otrzymuje wówczas rachunek za ten cały lot, mimo że korzysta z przelotu w jedną stronę. 

W sytuacji, gdy inna osoba chce wynająć prywatny odrzutowiec na odcinek tzw. lotu pozycjonującego, istnieje możliwość skorzystania z „pustego przelotu”. Wybór ten jest związany ze znaczącą obniżką ceny, gdyż wynajmujący musi ponieść tylko koszty rzeczywistego lotu. Lot pozycjonujący nie odbywa się i dlatego nie jest kalkulowany dodatkowo. 

Jeżeli chcemy obniżyć nieco koszty lotu prywatnego, warto sięgnąć zawsze po informacje dotyczące „pustych przelotów”. Ta strategia ma jedną wadę: konieczna jest pewna elastyczność związana z terminem podróży, ponieważ „pusty przelot” nie jest dostępny w każdej chwili dla wszystkich tras. Oprócz tego dany lot jest bezpośrednio zależny od innego lotu. W sytuacji, gdy zdarzą się opóźnienia lub nawet odwołanie lotu, ma to bezpośredni wpływ również na „pusty przelot”. 

Jaka jest różnica między samolotem odrzutowym a turbośmigłowym? 

Chociaż potocznie używamy zazwyczaj określenia „prywatne odrzutowce”, to w lotnictwie prywatnym liczą się dwa najbardziej znane silniki napędowe w samolotach: odrzutowce z silnikami odrzutowymi i samoloty turbośmigłowe, które są napędzane przez jedno lub więcej śmigieł. Samoloty tłokowe o napędzie śmigłowym z silnikami tłokowymi nie odgrywają raczej znaczącej roli, ponieważ są zbyt małe i mają mały zasięg, a potrzeby naszych klientów są inne. 

Z perspektywy pasażera istnieją zasadnicze różnice między samolotami odrzutowymi a turbośmigłowymi, które mają konkretne skutki w praktyce: samoloty turbośmigłowe są wolniejsze i mają mniejszy zasięg lotu niż większość lekkich samolotów odrzutowych (light jets). A zatem te maszyny są warte uwagi na trasy krótkodystansowe, ponieważ będą często tańsze niż odrzutowce. Ponadto samolot turbośmigłowy potrzebuje krótszego pasa startowego niż odrzutowiec i dlatego sprawdza się lepiej na bardzo małych lotniskach. Odrzutowce mogą oczywiście również lądować na znacznie mniejszych lotniskach niż pasażerskie samoloty rejsowe. A z kolei małe lotniska posiadają bardzo ważną zaletę: jest ich znacznie więcej niż dużych lotnisk międzynarodowych, dzięki czemu mamy do dyspozycji znacznie więcej miejsc, do których możemy docelowo dotrzeć lub jesteśmy w stanie wylądować znacznie bliżej miejsca docelowego. 

W segmencie średnich (midsize jets) lub ciężkich odrzutowców (heavy jets) nie rozważamy wyboru między samolotem odrzutowym a turbośmigłowym, gdyż tutaj nie ma porównywalnych maszyn turbośmigłowych, a zatem z automatu wybierzemy odrzutowiec. 

Zakup lub wynajęcie prywatnego odrzutowca: co ma większy sens? 

Zamiast wynajmować prywatny odrzutowiec, mamy oczywiście możliwość zakupu własnej maszyny.  Staje się to jednak opłacalne tylko wówczas, gdy własny odrzutowiec byłby bardzo często używany. Okazjonalne loty na spotkania biznesowe czy wyjazdy na wakacje stanowią niewielkie wykorzystanie samolotu, zaś koszty zakupu własnego odrzutowca liczone są w milionach. Ponadto należy mieć na uwadze wysokie koszty utrzymania, przeglądów technicznych oraz personelu. Spadek wartości jest porównywalny do spadku wartości nowego samochodu: już po kilku latach wartość ponownej sprzedaży prywatnego odrzutowca jest stosunkowo niska. 

Prywatny odrzutowiec to bezsprzecznie symbol statusu. Jeżeli jednak zignorujemy tę jego idealną wartość, wówczas taki samolot jest opłacalny tylko dla małej grupy ludzi, właśnie ze względów finansowych. Dodatkowo wraz z zakupem odrzutowca podejmowana jest decyzja o konkretnym profilu lotów. Czy przeznaczeniem odrzutowca byłyby raczej loty na krótkie dystanse i małe lotniska? A może potrzebny jest model, który lata na trasach długodystansowych, a zatem ląduje na dużych lotniskach? Zakup jednego prywatnego odrzutowca nie jest dostosowany do wszystkich sytuacji, w których możemy się znaleźć, natomiast wynajęcie samolotu daje dostęp do całej floty. Dlatego warto podróżować prywatnym odrzutowcem, który będzie spełniał najlepiej potrzeby z danej chwili. 

Lot prywatnym odrzutowcem  

Lot prywatnym odrzutowcem to niezwykle przyjemne i komfortowe doświadczenie. Jednak zwłaszcza osoby zaczynające swoją przygodę w tym obszarze często nie potrafią sobie wyobrazić, czego mamy oczekiwać, gdy już znajdziemy się na pokładzie prywatnego samolotu. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu wrażenia z lotu i pokazać kilka przykładów, co jest możliwe na pokładzie prywatnego odrzutowca. 

Klasa biznesowa, pierwsza klasa czy prywatny odrzutowiec? 

Jeżeli cenimy sobie komfort podczas lotu, istnieje oczywiście alternatywa dla ciasnej klasy ekonomicznej w trakcie lotów pasażerskich. W klasie biznesowej jest z reguły o wiele wygodniej, a także catering jest na znacznie wyższym poziomie. Zdarza się, że linie lotnicze oferują również pierwszą klasę na niektórych rejsach długodystansowych. W pierwszej klasie goście mają dużo więcej prywatności, a fotele pasażerskie mogą zostać przebudowane w łóżko. Ponadto posiłki są serwowane à la carte, zaś ich jakość jest jeszcze lepsza niż w klasie biznesowej. 

Nawet samolotem rejsowym możemy odbyć wygodną podróż. Niemniej jednak pasażerowie są zdani na nieelastyczne rozkłady podróży oraz na konkretny przebieg lotu. Największy luksus, jaki oferuje prywatny odrzutowiec, związany jest z wolnością i niezależnością w planowaniu podróży. Oczywiście komfort na pokładzie prywatnego samolotu z pewnością nie będzie odbiegał od klasy biznesowej czy pierwszej klasy. Wszystkie oferowane tam udogodnienia są w zasięgu możliwości także podczas podróży prywatnym odrzutowcem. 

Ile bagażu mogę wziąć ze sobą? 

Przy pełnym obłożeniu prywatnego odrzutowca każdy pasażer może zazwyczaj zabrać ze sobą jedną sztukę normalnego bagażu oraz bagaż podręczny. Jeżeli jednak podróżuje mniej pasażerów, wówczas jest naturalnie więcej miejsca na bagaż. W większości prywatnych odrzutowców można transportować również przedmioty o dużych gabarytach, takie jak sprzęt golfowy lub narty. 

Niektóre prywatne samoloty wyposażone są w schowki bagażowe, podobne do tych w samolotach rejsowych, gdyż pasażerowie nie mają do nich dostępu podczas lotu. Te schowki bagażowe nie są utrzymywane pod ciśnieniem ani podgrzewane w trakcie lotu, dlatego nie należy transportować w nich przedmiotów wrażliwych na zimno lub ciśnienie. Przedmioty wymagające specjalnego traktowania mogą być z reguły transportowane w kabinie pasażerskiej. Niektóre prywatne odrzutowce posiadają pomieszczenie bagażowe, które jest również dostępne podczas lotu. Stanowi to oczywiście duże udogodnienie, ponieważ pasażerowie mogą w każdej chwili sięgnąć po swój bagaż. 

Czy prywatne odrzutowce mają toaletę? 

Prawie wszystkie prywatne odrzutowce są wyposażone w toaletę, jedynie najmniejsze modele nie dają możliwości załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Małe samoloty latają jednak zasadniczo tylko na bardzo krótkich trasach, a zatem nie ma tutaj właściwie potrzeby korzystania z toalety. Większość lekkich odrzutowców (light jets) oferuje prowizoryczną toaletę, podczas gdy pasażerowie większych prywatnych odrzutowców mają do swojej dyspozycji dobrze wyposażone toalety, a nawet luksusowe łazienki. 

Czy w prywatnym odrzutowcu jest łóżko? 

Zaaranżowanie przestrzeni do spania w prywatnym odrzutowcu również zależy przede wszystkim od wielkości samolotu. Większe modele samolotów poruszające się na trasach międzykontynentalnych, posiadają z reguły kanapy i fotele, które można rozłożyć do pozycji leżącej. Z kolei w prywatnych samolotach VIP możliwe jest zaaranżowanie w pełni wyposażonej sypialni z prawdziwym łóżkiem. Natomiast mniejsze samoloty są zazwyczaj wyposażone w regulowane fotele. Samoloty te latają jednak głównie na krótkich trasach, podczas których sen nie jest priorytetem.  

Czy również małe dzieci mogą latać prywatnym odrzutowcem? 

Niemowlęta i małe dzieci są oczywiście również mile widziane na pokładzie prywatnego odrzutowca. W zależności od potrzeb, polecamy dla naszych najmłodszych pasażerów podróżowanie w nosidełku, w foteliku samochodowy lub na podwyższonym siedzisku. Z naszej strony możemy zadbać o potrzebny sprzęt i wyposażenie w tym celu. Co ważne, podczas lotu dzieci będą mogły cieszyć się swobodą ruchów, która jest niemożliwa w większości samolotów. Najmłodsi mogą bez ograniczeń poruszać się po samolocie, zwiedzać jego zakamarki, zjeść ulubiony posiłek lub odpocząć, kiedy tylko będą zmęczone. Na życzenie możemy zorganizować zabawki lub stosownie do wieku dobrać muzykę i filmy. 

Czy zwierzęta domowe mogą latać prywatnym samolotem? 

Psy, koty oraz inne małe zwierzęta mogą latać w kabinie pasażerskiej prywatnego odrzutowca. Prosimy o poinformowanie nas przed lotem o chęci zabrania ze sobą zwierzaka. Na pokładzie prywatnego odrzutowca czworonożny przyjaciel może podróżować spokojnie i bezpiecznie u boku swojego pana i nie musi siedzieć w pudełku umieszczonym w luku bagażowym, jak to ma miejsce podczas rejsowych lotów pasażerskich. Na czas lotu zadbamy także o jedzenie i wodę, aby zwierzakowi nie zabrakło niczego podczas lotu. Oczywiście śledzimy na bieżąco wszystkie rozporządzenia i przepisy dotyczące przyjazdu zwierząt domowych do kraju docelowego, a także w Państwa imieniu jesteśmy odpowiedzialni za komunikację z osobami kontaktowymi na lotnisku docelowym. 

Zabranie ze sobą zwierzaka na pokład samolotu może okazać się problematyczne tylko w sytuacji, gdy prywatny odrzutowiec jest w pełni obłożony – dotyczy to zwłaszcza większych zwierząt. Przykładowo, dla dorosłego owczarka niemieckiego należy zaplanować oddzielne, własne miejsce

Zapraszamy po więcej informacji o możliwościach podróżowania ze zwierzętami domowymi na pokładzie prywatnego odrzutowca 

Czy w prywatnym odrzutowcu wolno palić? 

W przeciwieństwie do rejsowych samolotów pasażerskich, gdzie palenie na pokładzie jest surowo zabronione, na pokładzie wielu prywatnych odrzutowców wolno palić papierosy, cygara lub fajkę. Prosimy o poinformowanie nas z wyprzedzeniem, wówczas zagwarantujemy prywatny odrzutowiec dla palaczy. Jednocześnie istnieje również możliwość zarezerwowania prywatnego odrzutowca, w którym obowiązuje zakaz palenia. W ten oto sposób każdy podróżny – palący bądź niepalący – może wynająć prywatny odrzutowiec, w którym będzie czuć się komfortowo. 

Zapraszamy po więcej informacji o możliwości palenia tytoniu na pokładzie prywatnego samolotu 

Czym wyróżnia się dobry broker prywatnych samolotów odrzutowych? 

W zwyczajnych okolicznościach wynajmujemy prywatny samolot za pośrednictwem prywatnego brokera. Taki broker posiada rozległą sieć kontaktów, dzięki czemu ma dostęp do różnych rozmiarów i modeli samolotów, a to pozwala na wynajęcie samolotu, który będzie dokładnie dopasowany do potrzeb klienta. Dodatkowo pośrednik zadba o wszelkie formalności organizacyjne w imieniu klienta. 

Każdy prywatny lot powinna cechować elastyczność i wygoda. Dobry prywatny broker samolotów odrzutowych powinien posiadać zatem również kilka konkretnych cech wyróżniających. Ma go zatem charakteryzować przede wszystkim rozległa sieć kontaktów, stała dostępność w razie potrzeby kontaktu oraz kompetentne doradztwo we wszystkich kwestiach. Ponadto doskonały broker powinien umieć zrezygnować z wykonywania tzw. zimnych połączeń, które są niezwykle irytujące oraz nie może zmuszać klienta do wybierania sztywnych kontyngentów godzin lotu. 

Korzyści związane ze współpracą z firmą Deutsche-Privatjet 

Jesteśmy doświadczonym brokerem prywatnych odrzutowców, działamy na arenie międzynarodowej, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom doskonale dopasowany prywatny samolot na każdą potrzebę i na każdą trasę lotu – a to wszystko w ciągu bardzo krótkiego czasu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, a członkowie naszego zespołu posługują się biegle jedenastoma językami. Doskonała znajomość języków obcych jest naszym atutem, a dzięki temu prawie w każdym planowanym miejscu podróży, możemy wyjaśniać wszelkie szczegóły organizacyjne w lokalnym języku. Również w przypadku nietypowych zapytań czy tras lotów, potrafimy znaleźć indywidualne rozwiązanie. 

Firma Deutsche-Privatjet nie prowadzi polityki ukrytych kosztów: nasze oferty są przejrzyste i rzetelnie informują o cenie lotu. Jeżeli chcą Państwo zarezerwować kontyngent godzin, jest to możliwe przy użyciu karty Deutsche-Privatjet, nie obowiązuje przy tym żadna minimalna kwota zakupu ani data ważności. Zapraszamy do przekonania się osobiście o naszej znakomitej obsłudze klienta oraz o doskonałym zorganizowaniu każdego prywatnego lotu! 

Wynajęcie prywatnego odrzutowca w 3 krokach

Wynajęcie prywatnego samolotu jest z nami niezwykle proste. Cel osiągamy już w 3 krokach: 

  • konsultacje:podczas bezpłatnych konsultacji prosimy o przedstawienie nam swoich życzeń dotyczących lotu. Wyjaśnimy wówczas, jakie są możliwości wynajmu oraz przygotujemy niewiążącą ofertę po zakończonej rozmowie. 
  • organizacja:jeżeli oferta zostanie zaakceptowana, mogą Państwo spokojnie odetchnąć i odpocząć. W Państwa imieniu zajmiemy się bowiem kompletną organizację całego procesu, a na bieżąco będziemy informować o wszystkich zmianach. Gdy tylko proces organizacyjny dobiegnie końca, prześlemy Państwu plan lotu. 
  • lot:w dniu lotu, na życzenie klienta, zadbamy także o transport na lotnisko. Na lotnisku, na krótko przed odlotem pasażerowie odbywają odprawę na terminalu General Aviation, a następnie są zabierani do oczekującego ich prywatnego odrzutowca. Maszyna może wystartować natychmiast, gdy tylko pasażerowie znajdą się na pokładzie, a następnie przewiezie ich szybko i bezpiecznie do celu. Jeśli Państwo sobie życzą, na miejscu będzie oczekiwać limuzyna wzgl. wynajmiemy dla Państwa samochód, aby kontynuować dalszą podróż. 

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4