+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

WYNAJĘCIE PRYWATNEGO ODRZUTOWCA POZWOLI CIESZYĆ SIĘ NAJWYŻSZYM KOMFORTEM

WYNAJEM PRYWATNEGO ODRZUTOWCA

W żaden inny sposób nie podróżuje się tak komfortowo jak prywatnym odrzutowcem. Warto na chwilę zapomnieć o stresujących opóźnieniach czy kłopotliwych odwołanych lotach i postawić na znacznie lepszą opcję wynajęcia prywatnego odrzutowca. Jako doświadczony dostawca prywatnych lotów, elastycznie reagujemy na zmiany w planie podróży i realizujemy specjalne życzenia naszy klientów, aby w pełni Państwa usatysfakcjonować.

Nasze usługi odpowiadają wszystkim wymaganiom i potrzebom. Niezależnie od tego, czy będzie to  czarter grupowy, czarter biznesowy lub czarter VIP : jeśli wynajmą Państwo prywatny odrzutowiec w naszej firmie, koszty są transparentne i łatwe do oszacowania. Nasza Karta (Deutsche-Privatjet Card) pozwala zakupić określoną ilość godzin lotu na jej konto. Dzięki temu można korzystać z najlepszych warunków i działać elastycznie, zależnie od potrzeb.

Firma Deutsche-Privatjet Polska posiada w swojej ofercie tysiące prywatnych samolotów na całym świecie - zawsze transportujemy pasażerów szybko, bezpiecznie i wygodnie do celu. Mając do naszej dyspozycji różne samoloty, latamy na ponad 40 000 lotnisk na całym świecie. Transport zwierząt domowych w kabinie nie stanowi oczywiście żadnego problemu.

CO ZYSKUJESZ LECĄC PRYWATNYM SAMOLOTEM?

Prywatny samolot to luksus, który nie jest dostępny dla wszystkich. Czarter odrzutowca wiąże się z wieloma dodatkowymi udogodnieniami, które skłaniają wielu klientów do wyboru właśnie tej formy podróży. W przeciwieństwie do tradycyjnych lotów liniowych, podczas prywatnych lotów czarterowych w pełni dostosowujemy plan podróży do indywidualnego kalendarza naszych pasażerów. Jesteśmy bardzo elastyczni - dostosowujemy godziny lotów i miejsca startu oraz lądowania, tak aby Państwa podróż najbardziej komfortowa jak to możliwe. Na pokładzie naszych samolotówmogą Państwo delektować się najwyższym standardem wnętrz i obsługi. Już na lotnisku pasażerowie prywatrnych lotów mogą poczuć się wyjątkowo - unikając oczekiwania na odprawę, opóźnień czy odwołanych lotów. Podróżując na pokładzie naszych przystosowanych zarówno do pracy, jak i odpoczynku odrzutowców biznesowych, mogą Państwo odprężyć się i cieszyć się lotem albo wykorzystać ten czas na wykonanie swojich zadań służbowych.

BEZPIECZEŃSTWO 

Wszystkie prywatne samoloty, z których korzystamy, podlegają kompleksowej, systematycznej i ścisłej kontroli przeprowadzanej przez odpowiednie organy oraz instytucje. Do tego zobowiązani są, zgodnie z prawem wszyscy, przewoźnicy lotniczy. Konsekwentnie przestrzegamy również regularnych okresów konserwacji sprzętu i przeglądów technicznych.

Aby spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa, równie regularnie przeprowadzamy również nieplanowane kontrole. Mogą nam Państwo zaufać, że współpracujemy wyłącznie z liniami lotniczymi, które posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wszystkie niezbędne licencje, a także stosują się do wszystkich przepisów i wytycznych dozoru lotniczego.

WYNAJEM PRYWATNEGO ODRZUTOWCA: KOSZTY I PŁATNOŚCI

Jeśli chcą Państwo wynająć prywatny odrzutowiec -przedzielimy Państwu osobistego opiekuna klienta, który chętnie udzieli szczegółowych i niezobowiązujących porad. Oferujemy różne typy samolotów i różne modele, dzięki czemu możemy zaspokoić zróżnicowane potrzeby nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo samolot turbośmigłowy, czy samolot pasażerski VIP: zawsze szukamy najkorzystniejszego rozwiązania ekonomicznego.

Jako dostawca z wieloletnim doświadczeniem zawsze możemy zaoferować atrakcyjne warunki cenowe. Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji, służąc wsparciem i poradą. Za przelot czarterowy można zapłacić z góry przelewem bankowym, kartą kredytową lub gotówką.

CHECK-IN W TERMINALU GAT (GENERAL AVIATATION TERMINAL): BEZ KOMPLIKACJI, SZYBKO I DYSKRETNIE

Już podczas odprawy będą Państwo cieszyć się wszystkimi wygodami i sprawną obsługą. Zostawiając z dala zgiełk działań na tradycyjnym terminalu, odprawa w General Aviation Terminal (GAT) przebiega w sposób całkowicie nieskomplikowany i dyskretny. GAT oferuje wyjątkową atmosferę i wysoki komfort oraz zapewnia szybki dostęp do prywatnego samolotu. Kontrole bezpieczeństwa spełniają te same standardy, jak ma to miejsce na zwykłych terminalach. Jednak, ponieważ liczba pasażerów jest o wiele mniejsza, można bardzo szybko przejść przez ten odcinek kontrolny.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4