+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

WYNAJĘCIE PRYWATNEGO ODRZUTOWCA POZWOLI CIESZYĆ SIĘ NAJWYŻSZYM KOMFORTEM

wynajem prywatnego odrzutowca

W żaden inny sposób nie podróżuje się tak komfortowo jak prywatnym odrzutowcem. Warto na chwilę zapomnieć o denerwujących, czasochłonnych opóźnieniach oraz o odwołanych lotach i wybrać elastyczną możliwość wynajęcia prywatnego odrzutowca. Jako doświadczony dostawca, możemy również z małym wyprzedzeniem reagować na zmiany w planie podróży, ponadto potrafimy szybko i bez zbędnych komplikacji zrealizować życzenia klientów, aby w pełni Państwa usatysfakcjonować.

Nasze usługi odpowiadają wszystkim wymaganiom i potrzebom. Niezależnie od tego, czy będzie to  czarter grupowyczarter biznesowy lub czarter VIP : jeśli wynajmą Państwo prywatny odrzutowiec w naszej firmie, koszty są transparentne i łatwe do oszacowania. Nasza Karta (Deutsche-Privatjet Card) pozwala zakupić określoną ilość godzin lotu i załadować to na jej konto. Dzięki temu można korzystać z najlepszych warunków i działać elastycznie, zależnie od potrzeb.

Firma Deutsche-Privatjet posiada w swojej ofercie tysiące prywatnych samolotów na całym świecie i jest w stanie przetransportować pasażerów szybko, bezpiecznie i wygodnie do celu. Mając do naszej dyspozycji różne samoloty, latamy na ponad 40 000 lotnisk na całym świecie. Transport zwierząt domowych w kabinie nie stanowi oczywiście żadnego problemu.

Wynajęcie prywatnego odrzutowca: bezpieczne i wygodne podróżowanie

Kiedy wynajmują Państwo prywatny samolot, można skorzystać z wielu udogodnień. W przeciwieństwie do tradycyjnych lotów liniowych, prywatne loty czarterowe są dostosowane do indywidualnego planu podróży pasażera. W razie potrzeby istnieje możliwość elastycznego dostosowania godzin lotów i miejsc docelowych. Oprócz tego można oczywiście delektować się najwyższym komfortem podróży. W przypadku wynajęcia prywatnego odrzutowca, nie ma długiego czasu oczekiwania podczas odprawy, a opóźnienia lub odwołania lotów zdarzają się rzadko. Podróżując na pokładzie naszych znakomicie wyposażonych odrzutowców biznesowych, mogą Państwo odprężyć się i cieszyć się lotem albo wykorzystać ten czas na przygotowanie zaplanowanego spotkania.

Wszystkie prywatne samoloty, z których korzystamy, podlegają kompleksowej, systematycznej i ścisłej kontroli przeprowadzanej przez odpowiednie organy oraz instytucje. Do tego zobowiązani są, zgodnie z prawem wszyscy, przewoźnicy lotniczy. Oczywiście, regularne okresy konserwacji sprzętu i przeglądów technicznych w lotnictwie są również konsekwentnie przestrzegane. Aby spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa, przeprowadzane są ponadto regularne, nieplanowane kontrole. Mogą nam Państwo zaufać, że współpracujemy wyłącznie z liniami lotniczymi, które posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wszystkie niezbędne licencje, a także stosują się do wszystkich przepisów i wytycznych dozoru lotniczego.

Wynajem prywatnego odrzutowca: koszty i płatności

Jeśli chcą Państwo wynająć prywatny odrzutowiec, do dyspozycji pozostaje osobisty opiekun klienta, który chętnie udzieli szczegółowych i niezobowiązujących porad. Oferujemy różne typy samolotów i różne segmenty, dzięki czemu możemy zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Niezależnie od tego, czy jest to samolot turbośmigłowy, czy samolot pasażerski VIP: zawsze szukamy dla Państwa ekonomicznego rozwiązania.

Jeśli wynajmują Państwo od nas prywatny odrzutowiec, cena jest dopasowana odpowiednio. Jako dostawca z wieloletnim doświadczeniem zawsze możemy zaoferować atrakcyjne warunki. Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji, służąc pomocą i poradą. Za przelot czarterowy można zapłacić z góry przelewem bankowym, kartą kredytową lub gotówką.

CHECK-IN w terminalu GAT (General Aviatation terminal): bez komplikacji, szybko i dyskretnie

Już podczas odprawy będą Państwo cieszyć się wszystkimi wygodami i sprawną obsługą. Zostawiając z dala zgiełk działań na tradycyjnym terminalu, odprawa w General Aviation Terminal (GAT) przebiega w sposób całkowicie nieskomplikowany i dyskretny. GAT oferuje wyjątkową atmosferę i wysoki komfort oraz zapewnia szybki dostęp do prywatnego samolotu. Kontrole bezpieczeństwa spełniają te same standardy, jak ma to miejsce na zwykłych terminalach. Jednak, ponieważ liczba pasażerów jest o wiele mniejsza, można bardzo szybko przejść przez ten odcinek kontrolny.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Niezawodni i doświadczenie eksperci z naszego zespołu służą Państwu radą i pomocą, a na życzenie sporządzą kalkulację kosztów na wynajem prywatnego samolotu. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4