Wizerunek firmy

Wizerunek firmyUmożliwcie Państwo swoim gościom indywidualne latanie do wszystkich miejsc na świecie. Zaoszczędźcie czas i pieniądze, wybierając samodzielnie cel i porę podróży. Nasi doświadczeni pracownicy- operujący 24 godziny na dobę na całym świecie – zorganizują w najkrótszym czasie adekwatny transfer. Naszą aspiracją jest sprawny przebieg przedsięwzięcia i najwyższa jakość usługi, uważając na efektywne zastosowanie wszelkich zasobów. Niezależnie od tego, czy to czarter biznesowy, VIP-owy, lub grupowy, firma Deutsche-Privatjet służy kompetentną poradą w razie wszelkich pytań.

Indywidualny wizerunek Państwa firmy możemy zrealizować podczas każdego naszego lotu. Istnieje możliwość naniesienia reklamy Państwa firmy na cały samolot, na jego część, umieszczenie logo firmy na zagłówkach lub dostosowanie mundurów personelu samolotu do barw firmowych. Zachęcamy Państwa do skorzystania z porady u naszych ekspertów do spraw marketingowych o dalszych, licznych pomysłach na reklamę, które realizujemy przed, w czasie i po locie. Eksperci do spraw marketingu opracują w ścisłej konsultacji z Państwem indywidualny koncept wizerunku firmy, tak aby sam transfer komunikował przesłanie podroży. Nasi specjaliści od marketingu w ścisłym porozumieniu z Państwem chętnie opracują Państwa indywidualny koncept projektu reklamowego, tak aby Państwa podroż stała się niezapomnianym i spójnym przeżyciem.

Na życzenie uzupełnimy Państwa lot, dopasowanym do Państwa życzeń, cateringiem na pokładzie samolotu. Spełniamy wszystkie wymagania, niezależnie od tego, czy to catering pierwszej klasy, catering biznesowy, wybrane przekąski lub kanapki. Oczywiście wychodzimy Państwu na przeciw w przypadku specjalnych życzeń i potrzeb, takich jak: posiłki wegetariańskie, jedzenie dla osób z cukrzyca lub nietolerancją żywnościową.

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4