+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CORPORATE DESIGN – PAŃSTWA MARKA ODLATUJE

PAŃSTWA MARKA W PRZESTWORZACH

Podróże lotnicze zawsze kusiły rzesze ludzi – atmosfera na lotnisku, obserwowanie startujących i lądujących samolotów oraz radość z oczekiwania na nadchodzący lot wpływają na wyjątkowość podróży. To przede wszystkim lot prywatnym samolotem jest uważany za najbardziej ekskluzywną usługę, która znacznie podnosi standard i atrakcyjność podróży. Łączymy luksus i komfort transportu wynajętym samolotem, który dodatkowo może promować Państwa markę.

Wizerunek firmy

WZMOCNIENIE TOŻSAMOŚCI MARKI

Specjalnie dla Państwa, podczas prywatnego lotu, jak i po jego zakończeniu, przygotujemy indywidualną prezentację Państwa marki. Do wybranego sposobu podróży: podróż grupowa, czarter biznesowy, czarter VIP lub taksówki powietrznej, dostosujemy prezentację brandingową marki wraz w logotypami i innymi materiałami promocyjnymi. Branding będzie widoczny podczas wszystkich prywatnych lotów, dzięki czemu na żywo będzie można doświadczyć Państwa marki. Każdą koncepcję marketingową opracowujemy indywidualnie. Zrealizujemy Państwa życzenia a także omówimy Państwa wizję.

Niezależnie od tego, czy prywatny lot jest planowany jako samodzielne wydarzenie marketingowe, czy jako część większej kampanii, czy jest to etap wprowadzania produktu na rynek lub promocja konkretnego wydarzenia: wiemy, jak skutecznie pokazać światu Państwa markę wraz z jej najważniejszym przesłaniem.

POMYSŁY NA BRANDING PODCZAS CZARTERU SAMOLOTU

Realizując dla Państwa promocję marki w prywatnych samolotach, mamy wiele dostępnych opcji, które zapewnią spójny wizerunek marki.

Zapraszamy do konsultacji z naszymi doradcami marketingowymi. Zadbamy, aby Państwa podróż nie tylko stała się niezapomnianym przeżyciem, ale również była wspaniałą okazją do promocji i zwiększania rozpoznawalności Państwa firmy. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną koncepcję projektu, z uwzględnieniem wszelkich bieżących uwag i życzeń z Państwa strony.

Nasi klienci mają następujące opcje do wyboru:

  • Oznakowanie samolotu od wewnątrz i na zewnątrz;
  • Oznakowanie logiem firmy zagłówków, mundurów obsługi oraz innych tkanin;
  • Oznakowanie serwetek, kart menu i innych produktów drukowane z Państwa logo;
  • Specjalny punkt odprawy z firmowym roll-upem;
  • Nakładka z logo na wyświetlaczu/ekranie przy okienku odprawy;
  • Specjalne upominki jako pamiątka prywatnego lotu;
  • Transfer helikopterem lub krajoznawcze loty helikopterem na miejscu - z dodatkowym brandingiem marki.

W naszej ofercie znajduje się organizacja wydarzeń promujących Państwa markę lub produkt. Dodatkowo możemy również zrealizować szeroko zakrojone kampanie reklamowe dla Państwa firmy, np. w prywatnym samolocie lub na lotnisku (pas startowy, bramka itp.).

SESJE FOTOGRAFICZNE ORAZ NAGRANIA FILMOWE

Na Państwa życzenie zadbamy o ekskluzywną sesję fotograficzną oraz nagrania filmowe na pokładzie prywatnych samolotów. Zapraszamy do skorzystania z tej okazji, aby stworzyć unikalny obraz oraz materiał filmowy do własnych filmów korporacyjnych, kampanii czy innych celów marketingowych. Mogą być to wyjątkowe ujęcia na ziemi, czy zapierające dech w piersiach wizualnie sekwencje z powietrza przy wykorzystaniu helikoptera - z nami wszystko jest możliwe!

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4