+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CORPORATE DESIGN – PAŃSTWA MARKA ODLATUJE

Wizerunek firmy

państwa marka w ekskluzywnym otoczeniu

Podróże lotnicze zawsze miały wielką siłę przyciągania – tworzą ją wyjątkowa atmosfera na lotnisku, obserwowanie startujących i lądujących samolotów oraz radość z oczekiwania na nadchodzący lot. Czarter samolotu jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego sposobu podróżowania, ponieważ prywatne loty są nadal uważane za ekskluzywną przyjemność. Łączymy ten urok i ekskluzywność z Państwa marką, umieszczając ją w tym wyjątkowym, kosmopolitycznym kontekście reklamy.

wzmocnienie tożsamośći marki

Specjalnie dla Państwa, podczas prywatnego lotu, jak i po jego zakończeniu, przygotowujemy spektakularną prezentację marki. Zależnie od wyboru sposobu podróżowania, czy będzie to podróż grupowa, czarter biznesowy, czarter VIP czy może taksówka powietrzna: umieścimy Państwa corporate design podczas naszych wszystkich prywatnych lotów i sprawimy, że można będzie na żywo doświadczyć Państwa marki. Każdą koncepcję marketingową opracowujemy indywidualnie i realizujemy Państwa życzenia oraz wyobrażenia. Niezależnie od tego, czy prywatny lot jest planowany jako samodzielne wydarzenie marketingowe, czy jako część większej kampanii, jako wprowadzenie produktu na rynek lub część jakiegoś innego wydarzenia: wiemy, jak skutecznie pokazać światu Państwa markę i jej najważniejsze przesłanie.

pomysły na BRANDING podczas czarteru samolotu

Realizując dla Państwa projekt corporate design w prywatnych samolotach, mamy wiele dostępnych opcji, które zagwarantują jednolity wizerunek marki.
Zapraszamy do skorzystania z konsultacji u naszych doradców marketingowym. Aby Państwa podróż stała się niezapomnianym i jednocześnie marketingowo spójnym przeżyciem, z przyjemnością opracujemy indywidualną koncepcję projektu, z uwzględnieniem wszelkich bieżących uwag i życzeń z Państwa strony.

Nasi klienci mają następujące opcje do wyboru:

  • oznakowanie samolotu od wewnątrz i na zewnątrz
  • oznakowanie logo firmy zagłówków, mundurów obsługi oraz innych tkanin
  • serwetki, karty menu i inne produkty drukowane z Państwa logo
  • specjalny punkt odprawy z logo firmy na roll-upie
  • nakładka z logo na wyświetlaczu/ekranie przy okienku odprawy
  • specjalne upominki jako pamiątka podróży motywacyjno-marketingowych
  • shuttle helikopterem lub krajoznawcze loty helikopterem na miejscu, oczywiście z całym brandingiem marki

Oczywiście zajmujemy się nie tylko skuteczną organizacją eventów promujących corporate design Państwa firmy. Możemy również zrealizować szeroko zakrojone kampanie reklamowe Państwa marki, np. w prywatnym samolocie lub na lotnisku (pas startowy, bramka itp.).

sesje fotograficzne oraz nagrania filmowe

Na Państwa życzenie zadbamy o ekskluzywną sesję fotograficzną oraz nagrania filmowe a pokładzie prywatnych samolotów. Zapraszamy do skorzystania z tej okazji, aby stworzyć unikalny obraz oraz materiał filmowy do własnych filmów korporacyjnych, kampanii czy innych celów marketingowych. Czy będą to stylowe ujęcia na ziemi, czy zapierające dech w piersiach wizualnie sekwencje z powietrza przy wykorzystaniu helikoptera: z nami wszystko jest możliwe!

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś otwarte pytania dotyczące czarteru samolotu, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Doświadczenie eksperci z naszego zespołu służą Państwu radą i pomocą, a na życzenie sporządzą niewiążącą i bezpłatną ofertę. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4