+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CZARTER BIZNESOWY – WYNAJEM SAMOLOTÓW NA PODRÓŻE SŁUŻBOWE

CzARTER Samolotów biznesowych

Około 12% pasażerów korzystających z transportu lotniczego na świecie przemieszcza się w celach służbowych. W dobie dzisiejszej globalizacji - nawet pomimo pandemii koronawirusa - biznesmeni podróżują z jednego kraju do drugiego, z kontynentu na kontynent. Rano ma miejsce konferencja w Berlinie, po południu są prowadzone rozmowy z klientem w Warszawie, a wieczorem odbywa się impreza firmowa w Mediolanie. Grafik biznesmenów potrafi być bardzo napięty.

Kalendarz spotkań wypełniony po brzegi to nic nadzwyczajnego w codzienności biznesowej, jednak w przypadku regularnych lotów liniowych zrealizowanie takiego planu dnia nie jest możliwe. Jako firma z długoletnim doświadczeniem w transporcie lotniczym zapewniamy również czarter samolotów biznesowych (np. Learjet). Z Deutsche-Privatjet Polska mogą Państwo wybrać się w komfortową podróż biznesową, będąc spokojnym, że dotrą do wszystkich miejsc na czas.

Odrzutowce biznesowe - Business Jet Charter

Czarter odrzutowców biznesowych: Największe korzyści

Indywidualny plan podróży

Przygotowujemy maksymalnie efektywny plan podróży, który będzie odpowiadał na Państwa potrzeby. Tworzony przez nas harmonogram zawszem ma na celu dotrzymanie ustalonych terminów przy możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości. Prywatne loty charakteryzują się brakiem ograniczeń czasowych, jak ma to miejsce w przypadku planu lotów regularnych linii lotniczych, dzięki czemu mogą Państwo latać, kiedy tylko chcą. 

Większa dostępność lokalizacji 

W przeciwieństwie do regularnego ruchu lotniczego, prywatne samoloty mogą korzystać również z wielu regionalnych portów lotniczych. Te mniejsze lotniska często mogą znajdować się znacznie bliżej punktu, w którym Państwo rozpoczynają swoją podróż lub miejsca docelowego. Minimalizujemy czas transferu i wielokrotnie, znacznie skracamy czas oczekiwania.

Najwyższy komfort i dyskrecja

Biznesowy odrzutowiec oferuje Państwu jeszcze więcej ekskluzywnych korzyści związanych z podróżami służbowymi: po dyskretnej i szybkiej odprawie w terminalu General Aviation (GAT) zapewniamy najlepszą, profesjonalną obsługę na pokładzie naszych samolotów biznesowych, dzięki czemu nasi pasażerowie czują się w pełni zaopiekowanie i mogą skupić się na swojej pracy oraz zadaniach. 

Kompleksowa obsługa na pokładzie i poza nim

W zależności od wybranego modelu odrzutowca biznesowego, realizujemy dodatkowy serwis zgodnie z Państwa życzeniami – o Państwa wygodę zadba zespół stewardes i stewardów. Dobre samopoczucie zostanie zapewniony dzięki indywidualnie dobranemu cateringowi przed wejściem na pokład (gate) oraz na pokładzie. Do miejsca docelowe mogą Państwo dotrzeć w ekskluzywnej limuzynie lub helikopterem. 

Pozostajemy do Państwa osobistej dyspozycji przez całą dobę, i jesteśmy w stanie przygotować najlepszy samolot dostosowany do Państwa indywidualnych wymogów w bardzo krótkim czasie.

SAMOLOTY DO LOTÓW BIZNESOWYCH

Nasi Klienci najczęściej  wybierając tzw. odrzutowce biznesowe, które należą do kategorii lekkich odrzutowców oraz odrzutowców średniego zasięgu. Te samoloty oferują ekskluzywność oraz dyskrecję na najwyższym poziomie - nasza firma zachowuje również atrakcyjny stosunek ceny do jakości. 

Szczególnie popularne wśród naszych klientów korzystających z czarterów biznesowych, są następujące modele:

  •  Bombardier Learjet 35, 45 i 55
  • Cessna Citation CJ2, CJ3, XLS i Mustang
  • Embraer Phenom 100
  • Hawker Beechcraft 800

Korzystając z oferty firmy Deutsche-Privatjet Polska mogą Państwo oczywiście wynająć swój ulubiony odrzutowiec biznesowy: zawsze realizujemy Państwa życzenia.

Komfortowe wyposażenie oraz atmosfera prywatności na pokładzie odrzutowca biznesowego pozwalają odpocząć i w skupieniu przygotować się do kolejnego spotkania.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem biznesowym. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4