+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CZARTER BIZNESOWY – WYNAJEM SAMOLOTÓW NA PODRÓŻE SŁUŻBOWE

CzARTER biznesowy

Dzisiejszy zglobalizowany świat biznesu pędzi w zawrotnym tempie i wymaga elastyczności na najwyższym poziomie: rano jesteśmy na meetingu w Berlinie, po południu prowadzimy rozmowy z klientem w Monachium, a wieczorem mamy imprezę firmową w Mediolanie. Kalendarz spotkań wypełniony po brzegi to nic nadzwyczajnego w codzienności biznesowej, jednak w przypadku regularnych lotów liniowych zrealizowanie takiego planu dnia nie jest możliwe.  Dzięki skorzystaniu z ekskluzywnego czarteru biznesowego (np. Learjet) firmy Deutsche-Privatjet mogą Państwo odbywać swoje podróże biznesowe zatrzymując się w wielu miejscach po drodze, a to wszystko w najwyższym komforcie i bezstresowo.

Odrzutowce biznesowe - Business Jet Charter

Czarter biznesowy: korzyści

Wspólnie z Państwem przygotowujemy maksymalnie efektywny plan podróży, który zawsze będzie miał na celu dotrzymanie ustalonych terminów przy możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości. Brak ograniczeń, jak jest to w przypadku harmonogramu lotów regularnych linii lotniczych, pozwala latać, kiedy tylko Państwo chcą. W przeciwieństwie do regularnego ruchu lotniczego, możemy latać nie tylko na duże, międzynarodowe lotniska, ale również do wielu regionalnych portów lotniczych. Te mniejsze lotniska znajdują się często bliżej miejsca startu podróży lub miejsca docelowego, a zatem minimalizujemy konieczność transferu oraz skracamy czas oczekiwania.

Biznesowy odrzutowiec oferuje Państwu jeszcze więcej ekskluzywnych korzyści związanych z podróżami służbowymi: po dyskretnej i szybkiej odprawie w terminalu General Aviation (GAT) zapewniamy najwyższy poziom obsługi na pokładzie naszych samolotów biznesowych, dzięki czemu nasi pasażerowie mogą skupić się na planowaniu swoich spotkań. W zależności od wybranego modelu odrzutowca biznesowego, realizujemy dodatkowy serwis zgodnie z Państwa życzeniami – począwszy od obsługi przez zespół stewardes i stewardów, poprzez indywidualnie dobrany catering na pokładzie oraz przed wejściem na pokład (gate), a skończywszy na usłudze ekskluzywnej limuzyny w miejscu docelowym. Oczywiście jesteśmy do Państwa osobistej dyspozycji przez całą dobę, i jesteśmy w stanie podstawić optymalny samolot dla Państwa w bardzo krótkim czasie.

samoloty na podróże służbowe podczas czarteru biznesowego

Na czarter biznesowy nasi Klienci preferują najczęściej tzw. odrzutowce biznesowe, które należą do kategorii lekkich odrzutowców oraz odrzutowców średniego zasięgu. Te samoloty oferują ekskluzywność oraz dyskrecję na najwyższym poziomie, a to przy wyważonym stosunku ceny do jakości. Następujące modele są szczególnie popularne wśród naszych klientów korzystających z czarterów biznesowych:

  •  Bombardier Learjet 35, 45 i 55
  • Cessna Citation CJ2, CJ3, XLS i Mustang
  • Embraer Phenom 100
  • Hawker Beechcraft 800

Korzystając z oferty firmy Deutsche-Privatjet mogą Państwo oczywiście wyczarterować swój ulubiony odrzutowiec biznesowy: niczego nie narzucamy, lecz realizujemy Państwa życzenia.
Komfortowe wyposażenie oraz ekskluzywna atmosfera prywatności na pokładzie odrzutowca biznesowego pozwalają spokojnie odpocząć lub przygotować się w skupieniu na kolejne spotkanie.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Z pewnością znajdują się tam wyczerpujące odpowiedzi na Państwa pytania.

zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebują Państwo bezpłatnej porady lub życzą sobie Państwo, aby przygotować niewiążącą ofertę czarteru biznesowego, zapraszamy do kontaktu. Niezawodni i doświadczenie eksperci z naszego zespołu służą Państwu radą i pomocą przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4