+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Czarter samolotu dla grup powyżej 10 osób

Czas czytania: 3 minut

Czarter samolotu dla grup

Prywatny czarter samolotu dla grup stworzony przez firmę Deutsche-Privatjet Polska, aby wspólnie odbyć komfortową podróż na imprezę firmową, targi, premierę produktów, event motywacyjny lub wycieczkę turystyczną itd. Dla dużych grup liczących co najmniej 10 osób oferujemy również indywidualne rozwiązania umożliwiające czarter kilku samolotów. Jesteśmy w stanie obsłużyć nawet kilkuset osobową grupę na międzynarodowy kongres. Wówczas koordynujemy kilka lub kilkanaście prywatnych samolotów równocześnie, bądź organizujemy transport w dużych pasażerskich odrzutowcach.

Samolot firmowy dla grup

Korzyści z wynajmu prywatnego samolotu dla grup

Elastyczność

Rezerwując czarter samolotu dla grup w firmie Deutsche-Privatjet zapewniamy Państwu maksymalną elastyczność związaną z podróżowaniem prywatnym samolotem. Oczywiście podczas planowania uwzględniamy Państwa indywidualne życzenia dotyczące godzin lotu, a jeżeli to konieczne, dokonujemy również zmian zgłaszanych z krótkim wyprzedzeniem czasowym. Dzięki temu nasi pasażerowie są wolni od sztywnego harmonogramu regularnych lotów liniowych.

Komfort i oszczędność czasu

Główną zaletą prywatnego czarteru grupowego jest fakt, że wszyscy docierają do celu w tym samym czasie. Zarówno podczas startu, jak i w miejscu docelowym, pasażerowie korzystają z szybkiej i prostej odprawy w General Aviation Terminal (GAT). Jest to ogromna korzyść dla naszych klientów, gdyż minimalizujemy dla Ciebie organizacyjne i logistyczne trudności.

Konkurencyjne ceny

Grupa składająca się z zaledwie kilku osób otrzymuje atrakcyjną ofertę cenową. Często o wiele bardziej opłacalne jest wynajęcie prywatnego samolotu dla grup, niż korzystanie organizowanie transportu grupowego za pośrednictwem regularnych linii lotniczych. Dzięki temu grupowy czarter samolotu może być opłacalną ekonomicznie alternatywą.

Jeden niezawodny dostawca

Firma Deutsche-Privatjet Polska jest doświadczonym dostawcą czarterów grupowych. Na życzenie klienta zajmujemy wszystkimi działaniami organizacyjnymi. Wszystkie loty dostosowujemy do zaplanowanego przez Państwa harmonogramu, a w razie potrzeby, realizujemy również transfery na lotnisko, korzystając z odpowiednich pojazdów lub helikopterów – np. do miejsca zaplanowanego wydarzenia, do hotelu lub siedziby firmy.

Indywidualne rozwiązania

Zgodnie z wytycznymi od Państwa, wspólnie przygotowujemy indywidualną koncepcję prywatnego czarteru samolotem dla grup. Dbamy o to, aby spełniać jak najwyższe standardy i przygotować wynajem samolotu, który jest dostosowany do Państwa budżetu oraz oczekiwań. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo latać możliwie jak najtaniej, jak najszybciej lub jak najbardziej luksusowo: jeżeli wypożyczą Państwo samolot w firmie Deutsche Privatjet - spełniamy każde życzenie.

Branding marki podczas czarteru samolotu

Na życzenie, do oferty czarteru grupowego możemy dodać indywidualny branding – np. logo firmy podczas odprawy na lotnisku, na zagłówkach w samolocie, na serwetkach lub na kombinezonach zespołu stewardes. Oczywiście możliwe jest oznakowanie całego samolotu, jego części lub wnętrza. Branding jest skuteczną reklamą, która nie tylko wzmacnia siłę oddziaływania marki, ale także jest elementem budowania pozytywnej dynamiki w grupie Państwa pracowników lub gości.

Indywidualny catering

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku prawie wszystkich lotów prywatnych, również tutaj realizujemy indywidualny catering dla Państwa. Przed czarterem prywatnego samolotu przygotowujemy różne opcje menu. Możemy zatem wziąć pod uwagę indywidualne życzenia pasażerów, np. tych, którzy jedzą tylko wybrane produkty z powodu nietolerancji pokarmowej, wymogów religijnych lub własnych, specjalnych preferencji. Oczywiście posiłki są świeże, gdyż przygotowujemy je tuż przed wylotem, a podajemy je w wybranym przez Państwa momencie podczas lotu.

Grupowy czarter samolotu z firmą DEUTSCHE-PRIVATJET Polska

Firma Deutsche-Privatjet posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie grupowych czarterów samolotu i to sprawia, że jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem. Od wielu lat obsługujemy duże czartery na różne imprezy, zaczynając od mniejszych grup lecących na wakacje, a kończąc na grupach podróżujących na międzynarodowe targi.

Kontaktując się z nami, nie rozmawiają Państwo z kilkoma osobami w celu uzyskania informacji dotyczących różnych usług. Nie obsługuje Państwa też anonimowy pracownik call center. Jeżeli decydują się Państwo na czarter grupowy w firmie Deutsche-Privatjet, wówczas przez 24 godziny na dobę, do Państwa osobistej dyspozycji przeznaczony jest dedykowany, doświadczony asystent lotu (ang. flight manager), który odpowiada na wszystkie pytania oraz realizuje indywidualne życzenia. Ten osobisty opiekun, może również towarzyszyć podczas lotu, o ile tylko zaistnieje taka potrzeba z Państwa strony.

Wyjątkowość usług podczas prywatnych lotów dla grup

Z troską dbamy o każdy szczegół, który jest dla Państwa ważny i cieszymy się, kiedy możemy spełniać Państwa życzenia. Dzięki temu czarter samolotu dla grup staje się dla naszych klientów niezapomnianym przeżyciem. Organizujemy np.:

  • komfortowe transfery dla grup przed i po wylądowaniu;
  • indywidualne zamówienia cateringowe na pokładzie i przed wejściem na pokład;
  • oddzielne stanowisko odprawy na lotnisku;
  • rozrywkę na pokładzie na Państwa specjalne życzenie

Czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt: 

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4