+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CZARTER GRUPOWY – WYNAJEM SAMOLOTU OD 10 OSÓB

czarter grupowy

Indywidualny czarter grupowy organizowany przez firmę Deutsche Privatjet nadaje się idealnie, aby odbyć wygodną podróż na imprezę firmową, targi, premierę produktów, event motywacyjny, zwiedzanie etc. Dla małych grup liczących co najmniej 10 osób oferujemy również indywidualne rozwiązania umożliwiające czarter samolotów, nawet jeżeli będzie to wyjazd kilkuset osobowej grupy na międzynarodowy kongres. Wówczas koordynujemy kilka lub kilkanaście prywatnych lotów równolegle, bądź organizujemy transport w dużych pasażerskich odrzutowcach.

Samolot firmowy dla grup

korzyści czarteru grupowego

Elastyczność: rezerwując czarter grupowy w firmie Deutsche-Privatjet skorzystają Państwo z maksymalnej elastyczności związanej z podróżowaniem prywatnym samolotem. Oczywiście podczas planowania uwzględniamy Państwa życzenia dotyczące godziny odlotu, a jeżeli to konieczne, dokonujemy również zmian zgłaszanych z krótkim wyprzedzeniem czasowym. Dzięki temu nasi pasażerowie nie są ograniczeni sztywnym harmonogramem regularnych lotów liniowych.

Komfort i oszczędność czasu: główną zaletą czarteru grupowego jest fakt, że wszyscy docierają do celu w tym samym czasie. Zarówno w punkcie wylotu, jak i w miejscu docelowym, pasażerowie korzystają z szybkiej, nieskomplikowanej odprawy w General Aviation Terminal (GAT). Jest to ogromna korzyść naszych klientów, gdyż zmniejszony jest organizacyjny i logistyczny nakład pracy. Ponadto nie ma długiego czasu oczekiwania dla gości na terminalu pasażerskim.

Aspekty ekonomiczne: już nawet grupa składająca się z zaledwie kilku osób otrzymuje znaczne korzyści cenowe. Często jest o wiele bardziej opłacalne wynajęcie samolotu dla grup niż korzystanie z porównywalnych przewozów grupowych za pośrednictwem regularnych linii lotniczych. Dzięki temu czarter grupowy pozwala podróżować w ekonomicznym wymiarze na najwyższym poziomie.

Prosta logistyka z jednego źródła: firma Deutsche Privatjet jest doświadczonym dostawcą czarterów grupowych, który na życzenie zajmie się w imieniu klienta wszystkimi działaniami przygotowawczymi. Dostosowujemy wszystkie loty do programu dnia zaplanowanego przez Państwa, a w razie potrzeby, realizujemy transfery na miejscu, korzystając z odpowiednich pojazdów lub helikopterów – np. do miejsca zaplanowanego wydarzenia, do hotelu lub siedziby firmy.

Indywidualne rozwiązania: zgodnie z wytycznymi z Państwa strony przygotowujemy wspólnie indywidualną koncepcję czarteru grupowego, który jest dostosowany do Państwa budżetu oraz oczekiwań. Niezależnie od tego, czy Państwa goście mają latać możliwie jak najtaniej, jak najszybciej lub jak najbardziej luksusowo: jeżeli wypożyczą Państwo samolot w firmie Deutsche Privatjet, spełniamy każde życzenie.

Branding: na życzenie, do oferty czarteru grupowego możemy dodać indywidualny branding – np. logo firmy podczas odprawy na lotnisku, na zagłówkach w samolocie, na serwetkach lub na mundurach zespołu stewardes i stewardów. Oczywiście możliwe jest oznakowanie całego samolotu, jego części lub wnętrza. Branding jest skuteczną reklamą, która nie tylko wzmacnia siłę oddziaływania marki, ale także jest elementem budowania pozytywnej dynamiki w grupie Państwa pracowników lub gości.

Indywidualny catering: podobnie jak ma to miejsce w przypadku prawie wszystkich lotów prywatnych, również tutaj realizujemy indywidualny catering dla Państwa gości. Czarter prywatnego samolotu umożliwia przygotowanie różnych opcji menu. Możemy zatem wziąć pod uwagę indywidualne życzenia pasażerów, np. tych, którzy jedzą tylko wybrane produkty z powodu nietolerancji pokarmowej, wymogów religijnych lub własnych, specjalnych preferencji. Oczywiście posiłki są świeże, gdyż przygotowujemy je tuż przed wylotem, a podajemy je dokładnie w wybranym przez Państwa momencie.

czarter grupowy z firmą DEUTSCHE-PRIVATJET

Firma Deutsche-Privatjet posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie czarterów grupowych i to sprawia, że jesteśmy Państwa rzetelnym partnerem. Od wielu lat obsługujemy duże czartery na różne imprezy, począwszy od mniejszych grup lecących na wakacje, a skończywszy na grupach podróżujących na międzynarodowe targi.

Kontaktując się z nami, nie rozmawiają Państwo z kilkoma osobami w celu uzyskania informacji dotyczących różnych usług. Nie obsługuje Państwa też anonimowy pracownik call center. Jeżeli decydują się Państwo na czarter grupowy w firmie Deutsche-Privatjet, wówczas przez 24 godziny na dobę, do Państwa osobistej dyspozycji przeznaczony jest dedykowany, doświadczony flight manager, który udzieli wsparcia w przypadku wszystkich pytań czy np. potrzeby zmian. Ten osobisty opiekun – flight manager, może również towarzyszyć podczas lotu, o ile tylko zaistnieje taka potrzeba z Państwa strony.

dodatkowy serwis dla czarteru grupowego

Z wyczuciem dbamy o każdy szczegół, który jest dla Państwa ważny i cieszymy się, kiedy możemy spełniać Państwa życzenia. Dzięki temu czarter grupowy staje się niezapomnianym przeżyciem. Organizujemy np.:
• wygodne transfery na miejscu
• indywidualne zamówienia cateringowe na pokładzie i przed wejściem na pokład (gate)
• oddzielne stanowiska odprawy na lotnisku
• rozrywkę na pokładzie na Państwa specjalne życzenie

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Niezawodni i doświadczenie eksperci z naszego zespołu służą Państwu radą i pomocą, a na życzenie sporządzą kalkulację kosztów na wynajem prywatnego samolotu. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4