+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CZARTER VIP – DYSKRETNE PODRÓŻOWANIE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

czarter prywatnego odrzutowca klasy VIP

Dla pasażerów, którzy latają regularnie w celach prywatnych, zalety czarteru samolotu, takie jak elastyczność i komfort podróżowania, są integralną częścią codziennego życia. Również dla tej grupy pasażerów jesteśmy doświadczonym, niezawodnym i dyskretnym partnerem. Do grupy naszych stałych i wieloletnich klientów należy wiele znanych osobistości z biznesu, polityki i sportu. Tu już nie chodzi o ekskluzywność samego lotu, lecz o wybór najnowocześniejszych samolotów i wyposażenia, które spełniają, a nawet przewyższają oczekiwania. Istnieją znaczne różnice w wielkości oraz wyposażeniu samolotów czarterowych klasy VIP. Oczywiście nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o górną granicę, ale już nawet wiele mniejszych modeli samolotów klasy VIP oferuje ogromny komfort nawet dla grup liczących 14 pasażerów, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów.  Niezaprzeczalny hit w zakresie czarterów VIP stanowią regularne samoloty pasażerskie w konfiguracji na poziomie VIP, które w swojej kategorii wyznaczają najwyższy wyobrażalny poziom luksusu, jakiego możemy doświadczyć w powietrzu.

Executive Jet Charter - Wynajem odrzutowców

wyposażenie prywatnego odrzutowca kategorii vIP

Ekskluzywne prywatne odrzutowce VIP oferują maksymalny komfort na wszystkich trasach. Dzięki wysokim prędkościom i zasięgom, które osiągają, takie prywatne odrzutowce pokonują wyjątkowo szybko i bez międzylądowań nawet loty międzykontynentalne. Ta luksusowa kategoria obejmuje modele znanych producentów z najwyższej półki, jak np. Bombardier Challenger 650, Gulfstream G650 oraz Embraer Legacy 650. Wygodna możliwość stania w kabinie, najwyższej klasy obsługa pokładowa, dobrze wyszkolony zespół stewardes i stewardów oraz oddzielne sypialnie i pomieszczenia mieszkalne zaliczane są do niezbędnego standardu w kategorii prywatnych odrzutowców VIP. Zgodnie z Państwa wymaganiami takie prywatne odrzutowce mogą być wyposażone w nowoczesne sale konferencyjne, wygodne salony, luksusowe apartamenty, przestronne łazienki i inne pomieszczenia. Oddzielne pomieszczenia biznesowe i wypoczynkowe pozwalają przez cały czas chronić sferę prywatną.

W prywatnych odrzutowcach VIP najwyższej klasy, takich jak Boeing Business Jet lub Airbus A330 w konfiguracji VIP, realizujemy niemal każde życzenie związane z wyposażeniem, komfortem i obsługą. W samolocie VVIP-Airliner możemy również udostępnić oddzielne pomieszczenia dla większych grup towarzyszących, takich jak kibice, dziennikarze lub zespoły, udające się np. na tournée, road-show, spotkanie wyborcze lub inne wydarzenia o masowym charakterze. Indywidualny czarter VIP z ramienia firmy Deutsche Privatjet pozwoli Państwu poczuć się ponad chmurami jak w domu.

czarter VIP w firmie dEUTSCHE-PRIVATJET: z nami wszystko jest możliwe

Również w kwestii wyboru menu oraz rodzaju rozrywki na pokładzie prywatnego odrzutowca kategorii VIP, nie ma żadnych ograniczeń. Oczywiście, na Państwa życzenie, możemy przygotować również specjalne rozwiązania i aranżacje, wówczas luksusowy prywatny lot otrzymuje usługę transferu VIP lub certyfikowanych ochroniarzy.

Międzynarodowi politycy i członkowie rodzin królewskich, osoby zaangażowane w życie publiczne, jak również osoby prywatne, doceniają dyskretną i szybką realizację czarteru VIP w firmie Deutsche-Privatjet. Nasz międzynarodowy zespół jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę – oczywiście także w weekendy i święta.
W każdej chwili i przy zachowaniu pełnej dyskrecji realizujemy Państwa życzenia obejmujące następujące kategorie:

 • rozmiar prywatnego samolotu
 • komfort i wyposażenie kabiny
 • catering
 • zespół stewardes i stewardów
 • zasięg transferu i postoje na zatankowanie
 • palenie na pokładzie
 • zabranie na pokład zwierząt domowych
 • inne towarzystwo
 • specjalne / najnowsze modele samolotów
 • duże grupy podróżnych
 • rezerwacje hotelowe oraz inne ustalenia na miejscu
 • transport na lotnisko (na życzenie z pierwszeństwem przejazdu bezpośrednio pod samolot)
 • podróżowanie incognito
 • shuttle na pokładzie helikoptera
 • inne ważne aspekty z Państwa perspektywy

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Jeśli potrzebują Państwo bezpłatnej porady lub życzą sobie Państwo, aby przygotować niewiążącą ofertę czarteru biznesowego, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

 

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4