+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CZARTER SAMOLOTU KLASY VIP – LUKSUSOWE I DYSKRETNE PODRÓŻOWANIE

Czas czytania: 2 minut

Czarter prywatnego odrzutowca klasy VIP

Dla osób, które regularnie korzystają z czarterów odrzutowcami, elastyczność i komfort podróżowania, są integralną częścią ich codziennego życia. Jesteśmy doświadczonym, niezawodnym i dyskretnym partnerem dla klientów, którzy często lub regularnie korzystają z usługi lotu prywatnym samolotem. Do grupy naszych stałych i wieloletnich klientów należy wiele znanych osobistości z biznesu, polityki i sportu. Nie tylko oferujemy ekskluzywne prywatne loty, ale przede wszystkim zapewniamy najnowocześniejsze samoloty i wyposażenie, które spełniają, a nawet przewyższają oczekiwania naszych klientów. 

Prywatne samoloty o standardzie VIP wyróżniają się wielkością oraz wyposażeniem wnętrz. Oczywiście nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o podwyższanie standardu VIP. Wiele mniejszych modeli samolotów klasy VIP już oferuje ogromny komfort, nawet dla grup liczących 14 pasażerów, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Niezaprzeczalnym hitem w zakresie czarterów samolotów VIP stanowią regularne samoloty pasażerskie dostosowane do standardu VIP, które w swojej kategorii wyznaczają najwyższy poziom luksusu, jakiego możemy doświadczyć w powietrzu.

Executive Jet Charter - Wynajem odrzutowców

Wyposażenie prywatnego odrzutowca kategorii VIP

Ekskluzywne prywatne odrzutowce VIP oferują maksymalny komfort na wszystkich trasach. Dzięki ogromnej prędkości i zasięgowi prywatne odrzutowce pokonują wyjątkowo szybko i bez międzylądowań nawet loty międzykontynentalne. 

Ta luksusowa kategoria obejmuje modele znanych producentów z najwyższej półki, jak np. Bombardier Challenger 650, Gulfstream G650 oraz Embraer Legacy 650. Możliwość stania w kabinie, najwyższej klasy obsługa pokładowa, dobrze wyszkolony zespół stewardes i stewardów oraz oddzielne sypialnie i pomieszczenia mieszkalne zaliczane są do niezbędnego standardu w kategorii prywatnych odrzutowców VIP.

Zgodnie z Państwa wymaganiami takie prywatne odrzutowce mogą być wyposażone w nowoczesne sale konferencyjne, wygodny salon, luksusowe apartamenty, przestronne łazienki i inne pomieszczenia. Oddzielenie przestrzeni biznesowej od wypoczynkowej pozwalają chronić prywatność i zachować balans nawet podczas lotu.

W najwyższej klasy prywatnych odrzutowcach VIP, takich jak Boeing Business Jet lub Airbus A330 standard VIP realizujemy niemal każde życzenie związane z wyposażeniem, komfortem i obsługą lotu. W samolocie VIP Airliner możemy również udostępnić oddzielne pomieszczenia dla większych grup, takich jak kibice, dziennikarze lub zespoły podróżujące np. na tournée, road-show, spotkanie wyborcze lub inne wydarzenia o masowym charakterze. Indywidualny czarter samolotów VIP zapewniamy przez Deutsche Privatjet Polska pozwoli Państwu poczuć się ponad jak w domu nawet ponad chmurami.

Czarter samolotów VIP w firmie DEUTSCHE-PRIVATJET Polska. Z nami wszystko jest możliwe!

Na pokładzie prywatnego odrzutowca kategorii VIP możemy dla Państwa przygotować dowolne menu oraz zapewnić wybraną przez Państwa rozrywkę. Mamy ogromną elastyczność we wdrażaniu specjalnych rozwiązań i aranżacji na pokładzie prywatnego odrzutowca. Luksusowy prywatny lot otrzymuje usługę transportu lotniczego klasy VIP oraz certyfikowanych ochroniarzy.

Z naszych usług skorzystali międzynarodowi politycy i członkowie rodzin królewskich, osoby zaangażowane w życie publiczne, jak również osoby prywatne. Wszyscy nasi klienci doceniają dyskretną i szybką realizację czarteru VIP prywatnymi samolotami w firmie Deutsche-Privatjet Polska. Nasz międzynarodowy zespół jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę – oczywiście także w weekendy i święta.

W każdej chwili i przy zachowaniu pełnej dyskrecji realizujemy Państwa życzenia obejmujące następujące kwestie:

 • rozmiar prywatnego samolotu;
 • komfort i wyposażenie kabiny;
 • catering;
 • zespół stewardes i stewardów;
 • zasięg transferu i postoje na tankowanie;
 • palenie na pokładzie;
 • zabranie na pokład zwierząt domowych;
 • dodatkowe towarzystwo;
 • specjalne / najnowsze modele samolotów;
 • duże grupy podróżnych;
 • rezerwacje hotelowe oraz inne ustalenia na miejscu;
 • transport na lotnisko (na życzenie z pierwszeństwem przejazdu bezpośrednio pod samolot)
 • podróżowanie incognito;
 • shuttle na pokładzie helikoptera;
 • inne ważne aspekty z Państwa perspektywy.

Czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4