+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Deutsche-Privatjet Card

Nabywając Deutsche-Privatjet Card, stajecie się Państwo właścicielem pakietu godzin lotniczych do wykorzystania w dowolnej chwili. Nieocenioną korzyścią jest pełna elastyczność podczas czarteru prywatnego odrzutowca. 

Kolejną korzyścią płynącą z nabycia Deutsche-Privatejet Card są usługi osobistego doradca klienta, który o każdej porze pozostaje do Państwa dyspozycji. Nasz kosultant, poznaje Państwa życzenia dotyczące usług oraz potrzeby związanych z prywatnym lotem - wszystko po to, aby lot spełnił, a nawet przerósł Państwa oczekiwania. Zawsze oferujemy dogodne i uczciwe warunki czarterowania samolotu, z naszej strony nie ma żadnych ograniczeń, to Państwo sami wybieracie:

  • trasy lotów, 
  • modele prywatnych odrzutowców,
  • godziny lotów. 

Istotne jest to, że godziny lotu prywatnym odrzutowcem nie mają terminu ważności! Nigdy tracicie Państwo niewykorzystanych godzin - ani na zakończenie roku, ani w momencie wygaśnięcia umowy. Godziny lotu, które nie zostały wykorzystane, przechodzą automatycznie do nowej umowy, a Państwo możecie w każdej chwili skorzystać z godzin zebranych na swoim koncie. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu szybką realizację zapytania dotyczącego czarteru samolotu.

Zalety Deutsche-Privatjet Card:

  • indywidualny pakiet godzin lotniczych;
  • niezwykła elastyczność i uczciwe warunki;
  • brak ograniczeń w przypadku określania trasy lotu oraz modelu samolotu;
  • godziny lotu pozostają ważne nawet po wygaśnięciu umowy;
  • możliwość rezerwacji z niewielkim wyprzedzeniem;
  • dostęp do konta godzin lotniczych o każdej porze;
  • własny, bezpłatny numer telefoniczny w celu szybkiej realizacji zleceń.

Dane właściciela Deutsche-Privatjet Card zgodnie z naszymi restrykcyjnymi wytycznymi dot. ochrony danych osobowych, pobieramy z naszej bazy danych, co znacznie ułatwi Państwu dopełnianie formalności przed każdym lotem. Pozwala to zarezerwować prywatny odrzutowiec z bardzo niewielkim wyprzedzeniem czasowym, nawet pod wpływem spontanicznej decyzji. 

Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem indywidualnego bezpłatnego numeru telefonicznego, pod którym jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, aby zarezerwować swój prywatny lot. Niezależnie od tego, czy planujecie Państwo krótki wypoczynek na Lazurowym Wybrzeżu czy biznesowe spotkanie w Londynie, w firmie Deutsche-Privatjet Polska wyczarterowany samolot zawsze spełni Państwa wymagania. A Deutsche-Privatjet Card uczyni tę usługę jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące Deutsche-Privatjet Card i czarteru naszych samolotów. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu odrzutowcem oraz w bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter samolotu.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4