+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Deutsche-Privatjet Card

Nabywając Deutsche-Privatjet Card, stajecie się Państwo właścicielem pakietu godzin lotniczych do wykorzystania w dowolnej chwili i tym samym zyskujecie pełną elastyczność w przypadku czarteru prywatnego odrzutowca. Dogodne i uczciwe warunki czarterowania możecie Państwo uzgodnić indywidualnie z osobistym doradcą klienta, który całkowicie dostosuje się do Państwa życzeń i potrzeb związanych z prywatnym lotem. Z naszej strony nie ma żadnych ograniczeń: to Państwo sami wybieracie trasy lotów, modele prywatnych odrzutowców oraz godziny lotów. I co ważne: nie tracicie Państwo niewykorzystanych godzin lotu prywatnym odrzutowcem, ani na zakończenie roku, ani w momencie wygaśnięcia umowy. Godziny lotu, które nie zostały wykorzystane, przechodzą automatycznie do nowej umowy, a Państwo możecie w każdej chwili skorzystać z godzin zebranych na swoim koncie. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu szybką realizację zapytania dotyczącego czarteru samolotu.

Dane właściciela Deutsche-Privatjet Card zgodnie z naszymi restrykcyjnymi wytycznymi dot. ochrony danych osobowych, będą już zapisane w naszej bazie danych, co ułatwi Państwu załatwianie wszystkich formalności przed każdym lotem. Pozwoli to Państwu zarezerwować prywatny odrzutowiec z bardzo niewielkim wyprzedzeniem czasowym, właściwie może to być spontaniczna decyzja. Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem własnego bezpłatnego numeru telefonicznego, pod którym jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, i do zarezerwowania swojego prywatnego lotu. Niezależnie od tego, czy planujecie Państwo krótki wypoczynek na Lazurowym Wybrzeżu czy biznesowe spotkanie w Londynie, w firmie Deutsche-Privatjet wyczarterujecie zawsze odpowiedni samolot. A Deutsche-Privatjet Card uczyni to jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym.

Zalety Deutsche-Privatjet Card:

  • indywidualny pakiet godzin lotniczych
  • niezwykła elastyczność i uczciwe warunki
  • brak ograniczeń w przypadku określania trasy lotu oraz modelu samolotu
  • godziny lotu pozostają ważne nawet po wygaśnięciu umowy
  • możliwość rezerwacji z niewielkim wyprzedzeniem
  • dostęp do konta godzin lotniczych o każdej porze
  • własny, bezpłatny numer telefoniczny w celu szybkiej realizacji zleceń

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4