Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 będą wyjątkowym wydarzeniem nie tylko pod względem sportowym: po raz pierwszy turniej odbędzie się nie w jednym kraju goszczącym, ani nie w dwóch krajach sąsiednich. Tym razem mamy 12 lokalizacji tego wydarzenia, które znajdują się na całym kontynencie, od Bilbao po Baku.

EURO 2020

Ta forma organizacji Mistrzostw Europy promuje z pewnością jedność Europy, niemniej kibice, dziennikarze i sponsorzy stoją przed wyzwaniem logistycznym, to samo dotyczy oczywiście drużyn piłkarskich. Terminy poszczególnych rozgrywek grupowych są już ustalone, jednak niektóre drużyny będą musiały krążyć tam i z powrotem między Włochami i Azerbejdżanem czy między Hiszpanią a Irlandią. W fazie pucharowej, dowiadujemy się właściwie dopiero cztery dni przed terminem, w którym mieście drużyna rozegra kolejny mecz – albo, czy drużyna zostanie wyeliminowana, a wtedy kibice i zawodnicy będą musieli wrócić do domu. 

ZALETY PRYWATNEGO SAMOLOTU

W związku z EURO 2020 można łatwo przewidzieć, że regularne linie lotnicze będą miały pełne obłożenie pasażerskie. Zamiast lotów według sztywnych planów i przepełnionych samolotów, wszyscy kibice EURO 2020 mogą wybrać wygodną i elastyczną podróż na pokładzie prywatnego odrzutowca. Oto największe zalety tej opcji podróży:

  • Prywatne odrzutowce są dostępne również w terminie z krótkim wyprzedzeniem, dzięki czemu kibice piłki nożnej będą mogli dotrzeć do celu, nawet, jeżeli miejsce rozgrywek zostanie ogłoszone w ostatniej chwili lub jeżeli podróż będzie zaplanowana spontanicznie.
    • Godziny podróży mogą być dostosowane do potrzeb podróżnych. A zatem na przykład krótki urlop w miejscu rozgrywek piłkarskich lub wyjazd bezpośrednio po meczu, są zawsze możliwe.
    • Rozkład lotów można również spontanicznie dostosować: nawet, jeżeli w fazie pucharowej dojdzie do przedłużenia meczu i rzutów karnych, nie ma możliwości spóźnienia się na samolot powrotny.
    • Do Państwa dyspozycji są wszystkie udogodnienia prywatnego lotu, np. indywidualny catering lub podwyższony standard podróży. 

NA EURO 2020 Z FIRMĄ DEUTSCHE-PRIVATJET

privat-jet-interior

Szybko i niezawodnie zorganizujemy dla Państwa prywatny lot na Mistrzostwa Piłki Nożnej EURO 2020. Nawet krótki czas realizacji nie stanowi dla nas jakiegokolwiek problemu, ponieważ nasze prywatne odrzutowce stacjonują na całym świecie oraz są w stałej gotowości do lotu, i to w krótkim czasie. Posiadamy doskonałą międzynarodową sieć kontaktów, a dzięki naszym dobrym relacjom z obsługą poszczególnych portów lotniczych, możemy zorganizować lot na najbardziej popularnej trasie w dniu danego meczu. Jeżeli jednak okaże się, iż to nie będzie możliwe, wówczas przygotujemy podróż na pobliskie lotnisko jako alternatywę, a także zajmiemy się organizacją podróży bezpośrednio na stadion. Nasz międzynarodowy zespół jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Aby uniknąć stresującej podróży na stadion samochodem lub komunikacją miejską, możemy również zorganizować czarter helikoptera z lotniska na stadion. W tym przypadku korzystamy z niezawodnego wsparcia naszej partnerskiej firmy Deutsche-Helikopter.