+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Eventy sportowe

Prywatnym odrzutowcem na wyścigi Formuły 1

Prywatnym odrzutowcem na wyścigi Formuły 1

Speed, Sound and Stars: wyścigi Formuły 1 co roku fascynują prędkością zapierającą dech w piersiach, brawurowymi manewrami kierowców i spektakularnymi wypadkami samochodowymi. Warto doświadczyć tego niezwykłego, ekskluzywnego wydarzenia na własnej skórze, a w tym celu wystarczy wynająć prywatny odrzutowiec, aby dolecieć do wszystkich tras zgodnie z kalendarzem Formuły 1.

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu ponad tysiąc prywatnych odrzutowców na całym świecie i jest w stanie zapewnić Państwu szybki i wygodny transport do bliskiego sąsiedztwa poszczególnych torów wyścigowych. Czy życzą sobie Państwo odrzutowiec VIP za odpowiednio wysoką cenę do Austin (USA), czy może zwinny turbośmigłowiec na trasę wyścigu w Spa-Francorchamps (Belgia): wyczarterujemy Państwu ten najodpowiedniejszy samolot na zawody Formuły 1. Podczas planowania swoich osobistych eventów Formuły 1 mają Państwo pełną swobodę, możliwe są również loty według własnego harmonogramu.

Jeżeli tylko pojawi się życzenie z Państwa strony, zadbamy o wyjątkowy oraz indywidualnie dopasowany catering na pokładzie prywatnego odrzutowca. Uwzględniamy wszystkie życzenia z Państwa strony: małże i szampan Moët, posiłek koszerny, wegański czy bez laktozy. Na lotnisku, nasz oddział specjalizujący się w transferach helikopterem z firmy Deutsche-Helikopter, zajmie się dalszym transportem, i na pokładzie helikoptera zapewni szybką podróż do hotelu, restauracji lub bezpośrednio na tor wyścigowy

Czarter samolotu na Ligę Mistrzów

To tutaj gra śmietanka europejskiego futbolu – Liga Mistrzów UEFA. Podczas tych spotkań najlepsze drużyny piłkarskie Europy zapewniają sportowe przyjemności ekstraklasy. Każdy, kto na żywo chce doświadczyć na stadionie atmosfery mrożącej krew w żyłach, powinien zapewnić sobie najlepszy i najprostszy sposób dostania się w to miejsce. Wyczarterowanie prywatnego odrzutowca jest idealną możliwością, aby dotrzeć do miejsc wydarzeń sportowych Ligi Mistrzów według własnego upodobania.

Niezależnie od tego, czy celem podróży jest Madryt, Manchester czy Paryż, czy może będzie to mecz rozgrywek grupowych lub mecz finałowy: w firmie Deutsche-Privatjet mogą Państwo zgodnie z własnym życzeniem, dysponowanym budżetem oraz celem podróży, wynająć prywatny samolot, który zabierze Państwa szybko i komfortowo do lotniska docelowego. Aby uniknąć korków, zapewniamy transport shuttle-helikopterem do lądowiska dla helikopterów w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu. Tę usługę świadczy nasz oddział specjalizujący się w transferach helikopterem z firmy Deutsche-Helikopter.

Finał Ligi Mistrzów 2019 odbędzie się dn. 1. 06. w Estadio Metropolitano w Madrycie. Także w tym roku można się spodziewać święta piłki nożnej ekstraklasy. Aby to wydarzenie Państwa nie ominęło, zapewniamy transport na pokładzie prywatnego odrzutowca do Madrytu, na międzynarodowe lotnisko Barajas. Nasz zespół zarezerwuje na Państwa życzenie najbardziej rozchwytywane miejsce do lądowania oraz zajmie się całościową organizacją, aby Państwo mogli skoncentrować się tylko na piłce nożnej. W związku z dużą ilością zapytań, zapraszamy do odpowiednio wczesnego skontaktowania się z nami.

Prywatnym odrzutowcem na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 

Prywatnym odrzutowcem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

W lecie 2020 cała Europa będzie kibicować, cieszyć się i świętować: z okazji 60. jubileuszu tego turnieju Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej będą odbywać się w 12 europejskich krajach, od Irlandii po Azerbejdżan. Wynajęcie prywatnego odrzutowca zapewni elastyczność oraz umożliwi Państwu dotarcie na każdy mecz w komfortowych warunkach na pokładzie samolotu. Prywatny lot, który odbędą Państwo na Mistrzostwa Europy ma jeszcze jedną zaletę: wszystkie miejsca najważniejszych piłkarskich wydarzeń posiadają własne międzynarodowe lotniska, na które można wygodnie dolecieć prywatnym odrzutowcem.

Niezależnie od wielkości grupy: czy będą to pojedyncze osoby czy grupy fanów piłki nożne, zawsze jesteśmy w stanie znaleźć prywatny samolot idealnie dostosowany do ilości pasażerów lub zorganizować kilka równoległych lotów. Oczywiście, również w trakcie turnieju możemy reagować elastycznie i zapewnić Państwu z bardzo krótkim wyprzedzeniem czasowym możliwość lotu – np. kiedy chcą Państwo chwilę wstrzymać się z decyzją wyczarterowania prywatnego samolotu na mecz finałowy do momentu, gdy będzie już pewność, że „Państwa” drużyna faktycznie przejdzie do finału.

Oczywiście, o ile tylko będzie takie życzenie z Państwa strony, możemy włączyć komfortową podróż na Mistrzostwa Europy w wyjątkowy event motywacyjny dla Państwa pracowników. Taka podróż prywatnym samolotem ma szczególny charakter jako oferta VIP i jest ważnym elementem tego eventu, co może zostać dodatkowo wzmocnione poprzez branding i oznakowanie samolotu Państwa kolorami firmowymi lub logo firmy.

Zorganizujemy dla Państwa wszystkie loty czarterowe prywatnym odrzutowcem, a w razie potrzeby również dodatkowy transfer na miejscu, np. zapewnimy luksusową limuzynę lub transport helikopterem, który będzie całkowicie niezależny od ruchu naziemnego. Te szybie i elastyczne loty oferujemy Państwu we współpracy z naszym oddziałem specjalizującym się lotach helikopterem, firmą Deutsche-Helikopter.

Czy mają Państwo jakieś pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego samolotu, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu

Czy chcieliby Państwo wyczarterować luksusowy i wygodny prywatny odrzutowiec na ekskluzywne wydarzenie sportowe, a może potrzebują Państwo bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji? Nasi eksperci są dostępni przez 24 godziny na dobę:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4