+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Czarter samolotu na wydarzenia sportowe

Czas czytania: 2 minut

Prywatnym odrzutowcem na wyścigi Formuły 1

Prywatnym odrzutowcem na wyścigi Formuły 1

Wyścigi Formuły 1 co roku zapierają dech w piersiach ogromną prędkością, brawurowymi manewrami kierowców i spektakularnymi wypadkami samochodowymi. Warto doświadczyć tego niezwykłego, ekscytującego wydarzenia na własnej skórze. Oferujemy wynajem prywatnego odrzutowca, który pozwoli Państwu dotrzeć do wszystkich punktów Formuły 1 - zawsze na czas i w najwyższym standardzie wygody. Firma Deutsche-Privatjet Polska oferuje Państwu ponad tysiąc prywatnych odrzutowców na całym świecie, jesteśmy w stanie zapewnić zawsze szybki i wygodny transport jak najbliżej poszczególnych torów wyścigowych.

Przygotujemy czarter odrzutowców klasy VIP na inny kontynent, jak również szybki turbośmigłowiec na trasę wyścigu do sąsiedniego kraju w Europie. Nasi klienci cieszą się luksusem i wygodą gdy prywatny samolot transportuje ich bezpośrednio na wyścigi Formuły 1. Podczas planowania swojej osobistej trasy na Formułę 1 mają Państwo pełną swobodę - zapewniamy również prywatne loty według własnego harmonogramu.

Na Państwa życzenie zadbamy o wyjątkowy oraz indywidualnie dopasowany catering na pokładzie prywatnego odrzutowca. Uwzględniamy wszystkie życzenia z Państwa strony: małże i szampan Moët, posiłek koszerny, wegański czy bez laktozy. Na lotnisku, nasz oddział specjalizujący się w lotach prywatnymi helikopterami - z firmy Deutsche-Helikopter - zajmie się dalszym transportem helikopterem, który zapewni ekspresowy transfer do hotelu, restauracji lub bezpośrednio na tor wyścigowy. 

Czarter prywatnego samolotu na Ligę Mistrzów

To tutaj gra śmietanka europejskiego futbolu – Liga Mistrzów UEFA. Podczas tych spotkań najlepsze piłkarskie drużyny Europy zapewniają sportowy dreszcz emocji w ekstraklasie. Każdy, kto chce doświadczyć stadionowej atmosfery na własnej skórze, może również zapewnić  luksusowy i komfortowy sposób dostania się na mecze. Czarter prywatnego odrzutowca jest najlepszą opcją, aby dotrzeć do miejsc wydarzeń sportowych Ligi Mistrzów według własnych potrzeb i możliwości czasowych.

Niezależnie od tego, czy celem podróży jest Madryt, Manchester czy Paryż, czy jest to mecz rozgrywek grupowych lub mecz finałowy - w firmie Deutsche-Privatjet Polska mogą Państwo wynająć prywatny samolot i odprężyć się - ma zajmiemy się wszystkim - dostosujemy prywatny lot do indywidualnych życzeń, dysponowanego budżetu oraz celu podróży.

Aby uniknąć korków, zapewniamy transfer helikopterem z lotniska, który zabierze Państwa na lądowisko dla helikopterów w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu. Tę usługę świadczy nasz oddział specjalizujący się w transferach helikopterem z firmy Deutsche-Helikopter.

Czarter prywatnego odrzutowca na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 (UEFA 2020)

Prywatnym odrzutowcem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Latem 2021 cała Europa będzie kibicować, cieszyć się i świętować: z okazji 60. jubileuszu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Z tej okazji w 12 europejskich krajach odbędą się spotkania piłkarskie, od Irlandii, aż po Azerbejdżan. Wynajęcie prywatnego odrzutowca zapewni elastyczność oraz umożliwi Państwu dotarcie na każdy mecz w luksusowych warunkach. Prywatny lot, który odbędą Państwo na Mistrzostwa Europy ma jeszcze jedną zaletę: wszystkie miejsca najważniejszych piłkarskich wydarzeń posiadają własne międzynarodowe lotniska, na które można wygodnie dolecieć prywatnym odrzutowcem.

Wynajem samolotu na mecz dla grup

Niezależnie od wielkości grupy: czy będą to pojedyncze osoby czy grupy fanów piłki nożnej, zawsze jesteśmy w stanie znaleźć prywatny samolot idealnie dostosowany do ilości pasażerów lub zorganizować kilka równoległych lotów. Oczywiście, również już w trakcie mistrzostw możemy reagować elastycznie i zapewnić lot z bardzo krótkim wyprzedzeniem czasowym – np. kiedy nie ma pewności co do meczu finałowego i decyzja o czarterze prywatnego samolotu zostaje wstrzymana, do momentu gdy będzie już pewność, że Państwa drużyna przejdzie do finału.

Zapewniamy również czarter samolotu dla grup na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Kiedy Państwa pracownicy w ramach eventu integracyjnego, wspólnie mają udać się na wydarzenie sportowe - możemy zapewnić komfortową podróż prywatnym samolotem na Mistrzostwa Europy dla wszystkich. Wynajem odrzutowca ma szczególny charakter przy wyborze oferty typu VIP, dla pracowników i firmy zawsze staje się nieodłącznym elementem doświadczenia sportowego, co może zostać dodatkowo wzmocnione poprzez branding i oznakowanie samolotu Państwa kolorami firmowymi lub logo firmy.

Zorganizujemy dla Państwa wszelkie loty czarterowe prywatnym odrzutowcem, a w razie potrzeby zapewnimy również dodatkowy transfer po wylądowaniu, np. luksusową limuzynę lub transport helikopterem, który będzie nie zostanie opóźniony przez ruch na drodze. Szybkie i elastyczne transfery helikopterem oferujemy Państwu we współpracy z naszym oddziałem specjalizującym się lotach śmigłowcami - firmą Deutsche-Helikopter.

Czy mają Państwo dodatkowe pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4