Eventy sportowe

Prywatnym odrzutowcem na wyścigi Formuły

Prywatnym odrzutowcem na wyścigi Formuły 1

Speed, Sound and Stars – Formuła 1 co roku fascynuje prędkością zapierającą dech w piersiach, spektakularnymi wypadkami samochodowymi i ryzykownymi manewrami kierowców. Warto doświadczyć tego niezwykłego, ekskluzywnego wydarzenia na własnej skórze, a w tym celu wystarczy wynająć prywatny odrzutowiec, aby dolecieć do wszystkich tras zgodnie z kalendarzem Formuły 1.

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu m.in. tysiące prywatnych odrzutowców na całym świecie i jest w stanie zapewnić Państwu szybki i wygodny transport do bliskiego sąsiedztwa poszczególnych torów wyścigowych. Czy życzycie sobie Państwo odrzutowiec VIP do Austin (USA) czy może zwinny turbośmigłowiec na lotnisko w Spa-Francorchamps (Belgia), u nas wyczarterujecie ten najodpowiedniejszy samolot na zawody Formuły 1. Planując swoje osobiste eventy Formuły 1, macie Państwo pełną swobodę, również ustalając własny harmonogram lotów. Jeżeli tylko pojawi się życzenie z Państwa strony, zadbamy o wyjątkowy oraz indywidualnie dopasowany catering na pokładzie prywatnego odrzutowca: małże i szampan Moët, posiłek koszerny, wegański czy bez laktozy – uwzględniamy wszystkie życzenia z Państwa strony. Na lotnisku, nasz oddział specjalizujący się w transferach helikopterem z firmy Deutsche-Helikopter, chętnie zajmie się dalszym transportem, i przy pomocy helikoptera zapewni szybką podróż do hotelu, restauracji lub na tor wyścigowy. 

Czarter samolotu na Ligę Mistrzów

To tutaj gra śmietanka europejskiego futbolu – Liga Mistrzów UEFA. Podczas tych sportowych spotkań najlepsze drużyny piłkarskie Europy zapewniają wizualne przyjemności ekstraklasy. Każdy, kto na żywo chce doświadczyć na stadionie atmosfery mrożącej krew w żyłach, powinien zapewnić sobie najlepszy i najprostszy sposób przeżycia tej możliwości. Wyczarterowanie prywatnego odrzutowca jest idealną możliwością, aby dotrzeć do miejsc zdarzeń sportowych Ligi Mistrzów według własnego upodobania.

Niezależnie od tego, czy celem podróży jest Mediolan, Madryt czy Manchester, możecie Państwo wynająć zgodnie z własnym życzeniem oraz dostosować do własnego budżetu prywatny samolot, który zawiezie Państwa szybko i komfortowo do lotniska docelowego. Już teraz możecie Państwo zarezerwować u nas prywatny samolot, który zawiezie Państwa na finał Ligii Mistrzów do Cardiff (Walia). Aby uniknąć korków w drodze na stadion narodowy Walii – The Millennium Stadium, zapewniamy transport helikopterem z lotniska w Cardiff do lądowiska dla helikopterów w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu. Na Państwa życzenie, usługą tą zajmie się nasz oddział specjalizujący się w transferach helikopterem z firmy Deutsche-Helikopter.

Prywatnym odrzutowcem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018  

Prywatnym odrzutowcem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Od 14 czerwca do 15 lipca 2018 r. cały świat będzie się znowu gorączkował, drżał i świętował: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Mężczyzn będą odbywać się w Rosji. Wynajęcie prywatnego odrzutowca zapewni elastyczność oraz umożliwi Państwu dotarcie na każdy mecz w Rosji w komfortowych warunkach na pokładzie samolotu. Przy tym nie musi to być lot do Moskwy czy St. Petersburga. Poza miejscami tych najważniejszych wydarzeń sportowych warto odwiedzić takie miast jak Niżny Nowogród, Kazan, Kaliningrad, Soczi, Samara, Wołgograd, Rostów nad Donem, Sarańsk czy Jekaterynburg. Nie mniej znane miasta nie muszą bać się międzynarodowego porównania: ich liczne, historyczne budowle, świątynie kultury oraz niepowtarzalny charakter przyrody, mogą konkurować z wieloma europejskimi atrakcjami turystycznymi. A Państwa prywatny odrzutowiec, który poleci na Mistrzostwa Świata ma jeszcze jedną zaletę: wszystkie miejsca najważniejszych piłkarskich wydarzeń posiadają oprócz stadionów również własne międzynarodowe lotniska, na które można wygodnie dolecieć prywatnym odrzutowcem.

Zorganizujemy dla Państwa wszystkie loty czarterowe prywatnym odrzutowcem, a w razie potrzeby również dodatkowy transfer na miejscu, np. zapewnimy luksusową limuzynę lub transport helikopterem, który będzie całkowicie niezależny od ruchu naziemnego. Te szybie i elastyczne loty helikopterem oferujemy Państwu we współpracy z firmą Deutsche-Helikopter. Niezależnie od wielkości grupy: czy będą to pojedyncze osoby czy grupy fanów piłki nożnej – zawsze jesteśmy w stanie znaleźć prywatny samolot dostosowany do ilości pasażerów lub zorganizować kilka czy kilkanaście równoległych lotów. Możemy również w ramach eventu motywacyjnego dla Państwa pracowników, zorganizować komfortową podróż na MŚ w Piłce Nożnej w Rosji. Taka podróż prywatnym samolotem do Rosji ma wówczas wyjątkowy charakter jako oferta VIP i jest ważnym elementem tego eventu, co może zostać dodatkowo wzmocnione poprzez branding i oznakowanie samolotu Państwa kolorami firmowymi.

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4