+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

ZWIERZĘTA DOMOWE NA POKŁADZIE PRYWATNEGO ODRZUTOWCA

Czas czytania: 1 minuta

Zwierzęta domowe w naszych prywatnych odrzutowcach

LOT Z PSEM LUB KOTEM? LEPIEJ UNIKAĆ LOTÓW LINIOWYCH

W przypadku lotów regularnymi liniami lotniczymi psy i koty nie mogą z reguły podróżować wspólnie z właścicielem, lecz są transportowane osobno w ciasnej klatce, w pomieszczeniu bagażowym.

To rozwiązanie jest bardzo stresujące i męczące dla zwierząt, które są w tym czasie odłączone od swojego opiekuna i czasami zdarza się, że docierają do celu podróży kompletnie wyczerpane. Czasami zdarza się, że transportowane w samolocie zwierzęta są narażone na bardzo duże wahania temperatury w pomieszczeniu bagażowym, co może nawet zagrażać życiu niektórych ras. Zarówno zwierzę, jak i jego właściciel nie może się cieszyć się w tym czasie lotem, jeżeli ciągle martwi się o swojego najlepszego zwierzęcego przyjaciela.

WYNAJEM PRYWATNEGO ODRZUTOWCA: BEZPIECZNY TRANSPORT DLA PSÓW I KOTÓW

Wielu pasażerów planując wakacje lub podróż służbową, zadaje sobie pytanie, kto zajmie się ich czworonożnym przyjacielem. W wyjątkowych okolicznościach rodzina i przyjaciele mogą zaopiekować się zwierzakiem przez kilka dni, możliwy jest również pobyt w hotelu dla psów lub kotów, o ile zostanie to odpowiednio wcześnie zaplanowane. Jednak wiele osób podróżujących w celach wypoczynkowych i biznesowych nie chce rozstawać się ze swoim czworonożnym ulubieńcem. Jeżeli z powyższych powodów podróż regularnym samolotem pasażerskim nie jest możliwa, prywatny odrzutowiec stanowi bezpieczną alternatywę transportu dla ludzi i zwierząt.

Na pokładzie prywatnego odrzutowca psy i koty podróżują w kabinie wraz z pasażerami, mogą być również wyjęte z klatki lub transportera dla zwierząt - dzięki temu mają komfortowe i bezstresowe warunki podróży. Na życzenie naszych klientów, zajmujemy się również cateringiem dla zwierzaka-pasażera i zapewniamy mu jego ulubioną karmę oraz wodę do picia. Rezerwując czarter prywatnego odrzutowca, prosimy po prostu o informację, że chcą Państwo przewieźć swojego zwierzaka w kabinie.

Bierzemy pod uwagę Państwa indywidualne życzenia i dbamy o możliwie najbardziej komfortowe warunki podczas lotu zarówno dla właścicieli, jak i ich zwierząt.

Inne możliwości transportu zwierząt

W ramach naszych usług zapewniamy również przewóz ładunków samolotem, który może dotyczyć innych większych zwierząt, takich jak konie, różne zwierzęta gospodarskie lub gatunki egzotyczne – transport samolotem możemy dostosować również do większej ilości.

Czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4