+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

ZWIERZĘTA DOMOWE NA POKŁADZIE PRYWATNEGO ODRZUTOWCA

Zwierzęta domowe w naszych prywatnych odrzutowcach

psy i koty:  lepiej unikać lotów liniowych

W przypadku lotów linowych regularnych linii lotniczych, psy i koty nie mogą z reguły podróżować wspólnie z właścicielem, lecz są transportowane osobno w ciasnym pudełku, w pomieszczeniu bagażowym. To rozwiązanie nie jest oczywiście zbyt wygodne: zwierzę wyraźnie się męczy, musi być odłączone od swojego opiekuna i może się zdarzyć, że dociera do celu podróży kompletnie wyczerpane. Nierzadko zdarza się, że zwierzęta są narażone na bardzo duże wahania temperatury w pomieszczeniu bagażowym, co może nawet zagrażać życiu niektórych ras. Poza tym również człowiek-pasażer nie może się cieszyć lotem, jeżeli ciągle zadaje sobie pytanie, jak czuje się jego najlepszy zwierzęcy przyjaciel.

wynajem prywatnego odrzutowca: korzyści dla psów i kotów

Wielu pasażerów planując wakacje lub podróż służbową, zadaje sobie pytanie, kto zajmie się ich czworonożnym przyjacielem. W wyjątkowych okolicznościach rodzina i przyjaciele mogą zaopiekować się zwierzakiem przez kilka dni, poza tym pobyt w hotelu dla psów lub kotów jest również możliwy, o ile zostanie to odpowiednio wcześnie zaplanowane. Jednak wiele osób podróżujących w celach wypoczynkowych i biznesowych nie chce rozstawać się ze swoim czworonożnym ulubieńcem. Jeżeli z powyższych powodów podróż regularnym samolotem pasażerskim nie jest możliwa, prywatny odrzutowiec stanowi wygodne rozwiązanie dla ludzi i zwierząt.

Na pokładzie prywatnego odrzutowca psy i koty podróżują oczywiście w kabinie oraz bez pudełka transportowego, i cieszą się tą samą wygodą, co ich właściciele. Dzięki temu zawsze możemy mieć pewność, że zwierzak ma się dobrze podczas lotu. O ile tylko Państwo sobie tego życzą, jak najbardziej zajmujemy się również cateringiem dla zwierzaka-pasażera i zapewniamy mu jego ulubioną karmę oraz wodę do picia w wystarczającej ilości. Rezerwując czarter prywatnego odrzutowca, prosimy po prostu o informację, że chcą Państwo przewieźć swojego zwierzaka w kabinie. Bierzemy pod uwagę Państwa życzenia i dbamy o możliwie najbardziej komfortowe warunki podczas lotu dla właścicieli oraz ich zwierząt.

inne możliwości transportu zwierząt

W naszym dziale przewozów ładunkowych zorganizujemy dla Państwa transport o ogólnoświatowym zasięgu, a może on dotyczyć również innych zwierząt, takich jak konie, różne zwierzęta gospodarskie lub gatunki egzotyczne – także w większej ilości, o ile jest taka potrzeba.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Niezawodni i doświadczenie eksperci z naszego zespołu służą Państwu bezpłatną radą i pomocą, a na życzenie przygotują niewiążącą ofertę. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4