+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Ile kosztuje wynajem samolotu?

Czas czytania: 2 minut

W zależności od tego, czy potrzebny jest transport lotniczy, transport pacjenta czy może szybki powrót z zagranicy: istnieje wiele powodów, dlaczego warto wynająć prywatny odrzutowiec. W przypadku wszystkich realizowanych przez nas prywatnych lotów, satysfakcja klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Istotną kwestią, oprócz spraw organizacyjnych, jest również pytanie dotyczące nakładów finansowych.

Jaka jest cena za wynajem samolotu?

Na to pytanie nie jesteśmy w stanie udzielić ogólnej odpowiedzi, ponieważ lista kosztów uwzględnia wiele różnych wskaźników:

Trasa lotu

Na jakiej trasie odbędzie się lot? Czy będzie to przelot krótkodystansowy, przelot o średnim zasięgu czy może długodystansowy? Odległość do pokonania jest istotnym czynnikiem przy kalkulacji ceny: koszty czarteru samolotu są zależne w dużej mierze od odległości między lotniskami od punktu startowego do miejsca docelowego.

Pilność zlecenia

W jak pilnym trybie ma odbyć się planowany lot? Dostępność wybranego prywatnego odrzutowca oraz dedykowanego pilota należy sprawdzić osobno w przypadku każdego zapytania o czarter. Jeżeli samolot akurat znajduje się wyjątkowo blisko, z pewnością zmniejsza to koszty lotu. Z logistycznego punktu widzenia znacznie łatwiej i taniej jest zaplanować wynajem samolotu z wyprzedzeniem, co wydłuża czas przeznaczony na przygotowania.

Mamy jednak dobrą wiadomość. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiadamy rozbudowaną flotę samolotów na całym świecie, co umożliwia nam zorganizować dla Państwa prywatny odrzutowiec również z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

Model prywatnego odrzutowca

Który model samolotu chcieliby Państwo wybrać? W naszej ofercie posiadamy wiele różnych typów samolotów, a zatem możemy dobrać najlepszy model do indywidualnych potrzeb. Wyposażenie prywatnego odrzutowca jest ważnym czynnikiem w kalkulacji kosztów.

Na przykład samolot w klasie heavy-jet jest jednym z najwygodniejszych prywatnych odrzutowców. Na pokładzie takiego odrzutowca zapewniona jest obsługa najwyższej klasy, ponadto niektóre samoloty posiadają oddzielne miejsca do spania oraz przestrzeń dzienną. Oczywiście podczas wyboru prywatnego samolotu uwzględniamy Państwa preferencje dotyczące wymagań w kwestii przestrzenni oraz cateringu. Oprócz tego istnieje również możliwość samodzielnego wyboru preferowanego modelu samolotu. Niezależnie od tego, czy priorytetem będzie elastyczność, jaką daje prywatny samolot turbośmigłowy, czy wygoda i zasięg ciężkiego odrzutowca: przygotowując kalkulację lotu czarterowego, zawsze szukamy dla Państwa indywidualnego rozwiązania w możliwie najlepszej cenie.

Liczba pasażerów

W zależności od planów podróżnych: czy ma to być lot indywidualny czy z innymi pasażerami na pokładzie, zaproponujemy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę.

Organizujemy prywatne loty indywidualne oraz dla grup: zarówno dla małych, jak i dużych. Okazuje się bowiem, że współdzielony czarter prywatnego samolotu jest często znacznie tańszy niż rezerwacja grupowa w regularnych liniach lotniczych. Bardzo chętnie porozmawiamy osobiście i przedstawimy Państwu indywidualnie dobrane możliwości. W zależności od liczby osób podróżujących wspólnie, dobierzemy samolot o odpowiednich gabarytach, mają oczywiście na uwadze wszelkie życzenia z Państwa strony.

W celu precyzyjnego określenia ceny, niezwykle ważna jest osobista rozmowa. Jeżeli planują Państwo wynająć prywatny odrzutowiec, zapraszamy na rozmowę z osobistym doradcą klienta, który bezpłatnie i szczegółowo opowie o możliwościach oraz doradzi. Po pierwszych konsultacjach, nasz doświadczony zespół może sporządzić bezpłatną wycenę za wynajem samolotu za oraz przedstawić ofertę.

Co zawiera nasza oferta?

Wsparcie, które oferujemy, obejmuje nie tylko wynajęcie samolotu, lecz nasz doświadczony zespół zajmuje się kompleksową organizacją lotu. W Państwa imieniu zadbamy o uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń, a na życzenie zorganizujemy również dojazd na lotnisko oraz dalszą podróż już po wylądowaniu. Bezwględnym atutem w naszej firmie jest 100% jasność i przejrzystość cen – bez żadnych ukrytych dodatkowych kosztów czy opłat.

Oferta cenowa obejmuje kompleksową obsługę prywatnego lotu: od wygodnej i sprawnej odprawy na terminalu GAT (General Aviation Terminal), po catering zgodny z Państwa preferencjami. W wielu samolotach towarzyszy Państwu także uprzejma obsługa ze strony prywatnego stewarda czy stewardessy.

CZY MAJĄ PAŃSTWO JESZCZE PYTANIA?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić Państwa dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4